<
«Тонзиллор» – лечение хронического тонзиллитаСтатті 

«Тонзіллор» – лікування хронічного тонзиліту

Причиною виникнення хронічного тонзиліту є постійне джерело інфекції – бактерії знаходяться на поверхні мигдалин і в глибині лакун. В даному випадку виправданим лікуванням є прийом антибактеріальних препаратів. Але нерідко розвивається стан, коли бактерії, що викликають тонзиліт, набувають стійкості до різних видів антибіотиків, що тільки сприяє постійному хронічного процесу і провокує ускладнення на внутрішні органи.

Щоб попередити цю ситуацію, а також повністю усунути патологічну мікрофлору, ЛОР – фахівці рекомендують проводити промивання мигдалин. Така процедура проводиться декількома способами. Найпоширеніший і найдоступніший – за допомогою шприца з антисептичним розчином. Є більш сучасний, коли процедура здійснюється за допомогою апарату «Тонзіллор», про ефективність якого розповімо далі.

 

Що таке апарат «Тонзіллор», як діє?

«Тонзіллор» – сучасний фізіотерапевтичний апарат, принцип дії якого заснований на вакуумній і ультразвуковій дії. Ефект від його застосування спрямований на максимальну ліквідацію вогнищ інфекційних запалень. Промивання мигдалин таким способом дозволяє скоротити кількість захворювань на ангіну, досягти досить стійкої ремісії, надовго забути про хворе горло і навіть уникнути тонзилектомії.

В процесі лікування мигдалин спочатку проводиться ретельне очищення лакун від патологічних пробок за допомогою вакууму або промивання. Потім абсолютно безболісно з використанням ультразвуків в уражену область вводяться лікарські препарати. І все це за один сеанс. Застосування апарату «Тонзіллор» ефективно при лікуванні гострих і хронічних тонзилітів, ринітів, фарингітів, отитів, аденоїдів.

 

Переваги «Тонзіллора»

Вакуумна насадка апарату «Тонзіллор» немов «пилососом» витягує патологічні пробки навіть із самих важкодоступних місць, очищення лакун відбувається швидко і ефективно. А  ультразвук низької частоти, який використовується в приладі  має такі властивості:

 • антисептичні властивості, дозволяє усунути хвороботворних мікроорганізмів;
 • не викликає звикання на відміну від антибіотиків;
 • не викликає алергічних реакцій;
 • сприяє кращому проникненню лікарських препаратів углиб тканин;
 • прискорює процеси загоєння і регенерацію тканин.

 

Як проходить процедура

Промивання мигдалин за допомогою апарату «Тонзіллор» переноситься легко і абсолютно безболісно. Деякий дискомфорт може спричинити виникнення блювотного рефлексу, але щоб цього не сталося, рекомендується відмовитися від прийому їжі за 1 годину до її проведення. З цією метою також перед початком процедури мигдалини обробляють розчином анестетика. Далі проводиться саме промивання, яке ділиться на кілька етапів:

 • за допомогою вакуумного режиму проводять глибоке очищення гнійного вмісту з запалених лакун;
 • обробка мигдалин бактерицидним розчином;
 • ультразвукова обробка мигдалин.

Тривалість однієї процедури становить близько 15 хвилин. Для досягнення більш ефективного результату лікарі рекомендують проходити від 5 до 10 сеансів. Кількість процедур і ефективність використання апарату «Тонзіллор» буде залежати від складності клінічної картини і контролюється лікарем.

 

Протипоказання

Застосування апарату «Тонзіллор» і вакуумне промивання мигдалин має деякі протипоказання:

 • онкологічні процеси в організмі;
 • туберкульоз легенів;
 • гіпертонія;
 • вагітність (I і III триместри);
 • гострі інфекційні захворювання з високою температурою;
 • патології сітківки ока.

 

Ефективність апарату «Тонзіллор»

Відгуки пацієнтів, які пройшли процедуру промивання мигдалин за допомогою апарату «Тонзіллор», дозволяють зробити висновок про ефективність даного методу. Вже після кількох сеансів багато відчувають значне поліпшення і після повного курсу надовго забувають про рецидиви хронічного тонзиліту.

Така процедура стає незамінною, коли виникає питання про хірургічне втручання, але на  виконання тонзилектомії немає можливості за станом здоров’я (важкі форми діабету, хвороби крові, деякі серцево-судинні захворювання та ін.). «Тонзіллор» дозволяє не тільки зберегти мигдалини, забувши про необхідність їх видалення, але і позбавляє від постійного вогнища хронічної інфекції.

 

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам