Анализатор иммунохимический Siemens IMMULITE® 2000 XPI теперь в лаборатории «ЦМЭИ»Новини 

Аналізатор імунохімічний Siemens IMMULITE® 2000 XPI тепер в лабораторії «ЦМЕІ»

Шановні пацієнти! Хочемо поділитися з Вами радісною новиною. Тепер в нашій лабораторії є сучасний унікальний автоматичний імунохімічний аналізатор Siemens IMMULITE® 2000 XPI для іммунохімічного аналізу крові.

Це надійна система, яка дозволяє проводити більш 90 імунохімічних тестів для рутинних досліджень. Крім того, вдається виявляти приховані алергічні, запальні захворювання і захворювання кісткових тканин. Поєднання високої продуктивності приладу з пробірковую технологією дозволяє виконувати широкий спектр досліджень для кожного пацієнта (включаючи рідкісні дослідження) протягом 1,5-2 годин.

Крім цього, аналізатор здатний проводити тести аллергодіагностики третього покоління. Кількісне визначення концентрації алерген-специфічних імуноглобулінів в діапазоні наднизьких значень. Це дозволяє виявити наявність алергії і визначити основні фактори її розвитку на ранніх етапах захворювання, а також уникнути помилкового діагностування факту алергії або її причини при низьких рівнях імуноглобуліну.

Ми дбаємо про те, щоб наші пацієнти отримували тільки якісні послуги. Отримати додаткову інформацію про проведення лабораторних досліджень в «ЦМЕІ» Ви можете за телефонами: (0572) 65-20-14; (063) 588-84-98; (099) 037-58-73; (068) 180-02-80.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам