Время беречь почки. Прием ведет нефрологНовини 

Час берегти нирки. Прийом веде нефролог

Зовсім не секрет, що в холодну пору року ми досить часто одягаємося не по погоді, а влітку в спекотну жару прагнемо якомога швидше охолодитися і для цього при будь-якій зручній можливості вирушаємо ближче до водойм. Однак часом ми забуваємо про те, що вода ще не в повній мірі прогріта і це може зіграти злий жарт з нашим здоров’ям, зокрема з нирками.

Звичайно, це не єдиний фактор, який сприяє появі проблем з нирками в літній період. Пусковим механізмом до захворювання може стати також неправильне харчування, недостатній обсяг вживаної рідини і т.д. При виявленні будь-яких проблем, пов’язаних з нирками, не тягніть, а як можна швидше звертайтеся до відповідного фахівця – нефролога.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» Ви можете отримати консультацію нефролога, виконати ультразвукове дослідження нирок, а також здати необхідні аналізи. Ми знаходимося за адресою вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації і записи: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам