Дитяча гінекологія

Детская гинекология, "ЦМЭИ"
Дитяча гінекологія

На жаль, гінекологічні захворювання «молодіють», тому батькам потрібно звертати увагу на здоров’я і розвиток дівчаток з самого раннього віку. Дитяча гінекологія – медична наука на стику педіатрії та гінекології, знає все про особливості формування і розвитку репродуктивної сфери організму дівчинки, в якої, на жаль, небажані процеси можуть розвиватися незалежно від віку. За медичними даними, до 25% дівчаток, які не досягли повноліття, мають гінекологічні захворювання, які крім прямої шкоди здоров’ю дитини, можуть стати причиною майбутніх проблем з репродуктивною функцією. Тому їх вкрай необхідно своєчасно діагностувати і лікувати.

Показання до консультації у дитячого гінеколога

Часто виникають питання: що робить дитячий гінеколог, коли і навіщо до нього потрібно звертатися? Зрозуміло, що кожна дівчина повинна відвідувати лікаря-гінеколога, але наскільки рано потрібно починати ці візити?

Маленька дівчинка неспокійно лізе в трусики або скаржиться на біль внизу живота? Незважаючи на регулярні гігієнічні процедури, ви помічаєте почервоніння і виділення зі статевих органів? У дівчинки-підлітка менструальні проблеми: місячні протікають болісно і важко, нерегулярні, або ж вони все ще не настали? Ви розумієте, що дочка вже підійшла до того віку, коли потрібна грамотна інформація про репродуктивне здоров’я, про оберігання від небажаної вагітності та інфекцій ЗПСШ, але не знаєте, з чого почати делікатну розмову?

Значить, вам необхідна допомога досвідченого фахівця – дитячого гінеколога.

Які послуги можна отримати, звернувшись в клініку ЦМЕІ?

У клініці є широкі можливості для діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Ведеться амбулаторний прийом маленьких і юних пацієнток у віці від народження до повноліття. Досвідчені фахівці проведуть обстеження і призначать відповідне лікування при таких станах, як:

  • пороки розвитку статевих органів;
  • запальні захворювання зовнішніх і внутрішніх статевих органів (молочниця, вульвіт, вульвовагініт і т.д.);
  • лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • обробка ерозій шийки матки.

Дитячі лікар-гінеколог ефективно коригує різні порушення статевого дозрівання у дівчат-підлітків:

  • порушення менструальної функції: ранній початок або відсутність місячних (аменорея), нерегулярні або занадто рідкісні кровотечі (олігоменорея), хворобливі прояви (дисменорея);
  • передчасний статевий розвиток або його затримка;
  • юнацька мастопатія

Консультація дитячого гінеколога в Харкові

Консультації з питань дитячої та підліткової гінекології і рання діагностика захворювань у дівчаток допоможуть зберегти репродуктивне здоров’я жінок в майбутньому. Фахівці лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ» проведуть профілактичний огляд, діагностику та лікування, в доброзичливій атмосфері із застосуванням безболісних методів, делікатно і з розумінням ставлячись до психологічних і емоційних потреб юних пацієнток. Крім того, в стінах нашої клініки Ви також можете виконати дитяче гінекологічне УЗД і пройти необхідні лабораторні дослідження за доступною ціною. Будемо раді Вам допомогти.


Позвоните нам