FORGOT YOUR DETAILS?

Відеофіброгастроскопія

Згідно зі статистичними даними в нашій країні кожна третя людина «страждає» гастроентерологічними захворюваннями такими як: гастрит, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки та ін. Так, пацієнти звертаються в нашу клініку з такими неприємними симптомами, як біль або печіння в ділянці шлунка, біль у боці , печія і т.д. Однак симптоми захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ) схожі між собою, тому правильно визначити захворювання і підібрати ефективну терапію можливо тільки за допомогою якісної діагностики. На сьогоднішній день найбільш сучасним можна навіть сказати просунутим методом діагностики є відеофіброгастроскопія. Саме про цю процедуру і піде мова в даній статті.

ВІДЕОФІБРОГАСТРОСКОПІЯ – ЩО ЦЕ? ДЛЯ ЧОГО ПРОВОДИТЬСЯ?

Багато з нас вже, мабуть, знайомі з попередником даної процедури – фіброгастроскопією (ФГС), яка викликає у пацієнта самі негативні емоції, доставляючи дискомфорт при її проведенні. Так, не будемо заперечувати той факт, що дана процедура не відноситься до розряду приємних. Однак слід розуміти, що тільки з її допомогою можна провести якісне обстеження стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, а також на ранніх стадіях виявити патології відділів шлунково-кишкового тракту.

Так, відефіброгастроскопія є сучасний ендоскопічний метод діагностики гастроентерологічних проблем. Дана система дозволяє отримати кришталево чисте, повноекранне кольорове зображення на моніторі. Лікар має можливість оглянути найтонші структури слизової, а завдяки структурному і електронному збільшенню вдається отримати деталізовану картинку. Крім того, при необхідності можлива передача цифрового зображення на ПК, флеш-карту або диск, і друк кольорового фото.

Крім того, в разі потреби фахівець може виконати біопсію (безболісний забір невеликого шматочка тканини), завдяки чому вдається визначити активність запального процесу, присутність інфекцій і підібрати курс лікування. Таким чином, це абсолютно безпечний і максимально інформативний метод діагностики, для проведення якого необхідно лише кілька хвилин, за які лікар отримує необхідну інформацію про стан Вашої травної системи.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ВІДЕОФІБРОГАСТРОСКОПІЯ?

  • болі в області шлунка;
  • дискомфортні відчуття у верхніх відділах живота;
  • печія;
  • гіркота у роті;
  • нудота, блювота;
  • різка втрата ваги і ін.

Дані симптоми є вагомими приводами для звернення за медичною допомогою. В черговий раз звертаємо Вашу увагу на те, що раннє виявлення проблеми на ранній стадії – запорука швидкого одужання.

ПІДГОТОВКА ДО ВІДЕОФІБРОГАСТРОСКОПІІ. У ЧОМУ ВОНА ПОЛЯГАЄ?

Єдиним і основною умовою даної процедури є проведення обстеження на голодний шлунок, тобто останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж в 6 вечора.

ПРОВЕДЕННЯ ВІДЕОФІБРОГАСТРОСКОПІІ В ХАРКОВІ

Медичний центр «ЦМЕІ» на Академіка Павлова для проведення даної процедури застосовує сучасне обладнання експертного класу, яке відповідає найвищим світовим стандартам і, як зазначалося раніше, дозволяє отримати високоякісне цифрове зображення з багаторазовим збільшенням і записати всі отримані результати на зовнішні носії.

У нашій клініці відеофіброгастроскопія проводиться з використанням ультратонкого оптичного приладу. Для того щоб мінімізувати дискомфортні відчуття під час процедури використовуються якісні анестетики. Природно, перед початком діагностики наші фахівці проконсультують Вас, що дозволить пройти обстеження ще більш комфортно.

Подбайте про своє здоров’я. Вибирайте для себе і своєї сім’ї тільки найкраще. Раді бачити Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г. Запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56.

Вгору