<
Анализ крови на аллергены. Как пережить сезонную аллергию?Статті 

Аналіз крові на алергени. Як пережити сезонну алергію?

У літній період деяких з нас буквально «переслідують» нескінченний нежить, свербіж шкіри і сльозяться очі. Подібні симптоми-вагомий привід для звернення за кваліфікованою медичною допомогою. Але! Як правило, багато українців намагаються самостійно побороти дані симптоми, купуючи рекламовані лікарські препарати.

Лікарські засоби можуть просто полегшити ваш стан і тимчасово усунути неприємні симптоми. Для якісного лікування в першу чергу необхідна грамотна діагностика.

Алергія влітку. На що вона може бути?

  • на укуси комах і кліщів – найбільш поширений вид літньої алергії, з яким слід бути максимально обережним і при перших симптомах алергії негайно звернутися до лікаря;
  • на рослини – може бути, як продовженням весняної алергії, так і бути самостійною проблемою, джерелом якої служити злакові трави і культури (пирій, жито та ін.), дерева і чагарники (дуб, береза, тополя та ін.), бур’яни (полин, жовтець, амброзія та ін.);
  • на компоненти повітря – мова йде про загазованому повітрі або алергічної реакції на окремі його компоненти, активізація яких відбувається під дією сонця;
  • на грибок цвілі – досить часто в непровітрюваних вологих приміщеннях присутній грибок цвілі. Так, його суперечки при проникненні в організм людини через дихальну систему, стають причиною нападів алергії.

Симптоми алергії. На що слід звернути увагу?

У більшості випадків основним проявом літньої алергії є нежить, доповнений сльозоточивістю і почервонінням очей. Багато хто плутає алергію з ГРВІ через те, що симптоми схожі між собою. Що ж у підсумку? Невірне самолікування, яке не дає позитивної динаміки. Тому пропонуємо вам звернути увагу на ряд ознак, які дозволять вам відрізнити алергію від ГРВІ. Отже, якщо ми говоримо про алергію, то:

  • немає підвищення температури тіла;
  • присутній головний біль, свербіж в носі, горлі;
  • присутній часте чхання;
  • прозорі виділення з носа рідкої консистенції, які посилюються в суху погоду і слабшають у вологу;
  • алергія триває більший період часу (застуда спостерігається до 7 днів).

Якщо ми говоримо про дітей, то на шкірі можуть з’являтися висипання, схожі на діатез, які з часом червоніють і запалюються. У деяких випадках можуть бути гнійні виділення з очей (кон’юктивіт) і напади астми. Крім того, у дитини може бути присутнім сильна закладеність вух.

Де здати аналізи на алергени в Харкові?

В першу чергу необхідно здати аналіз на загальний рівень імуноглобуліну Е, який пов’язує алерген в крові. У тому випадку, якщо його рівень підвищений, здається аналіз на найбільш ймовірних алергенів. Крім цього, фахівці рекомендують провести аналіз крові на наявність гельмінтів. Це пов’язано з тим, що саме вони можуть провокувати загальну аллергизацию організму.

Після отримання результатів аналізів рекомендуємо вам звернутися за консультацією до алерголога-імунолога, який дасть вам рекомендації, стосовно лікування. Нагадуємо Вам, що отримати консультацію фахівця ви можете в стінах нашої клініки, а пройти необхідні лабораторні дослідження – в одному з пунктів забору аналізів лабораторії «ЦМЕІ» по Харкову. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии: