<
Дети в школу. Анализы перед началом учебного годаСтатті 

Діти в школу. Аналізи перед початком навчального року

Вже через тиждень діти відправляються в школу і ще не все встигли отримати обов’язкову медичну довідку. Пора задуматися про це. Отже, аналізи перед початком навчального року. Які необхідно здати?

Обов’язкові для шкіл лабораторні дослідження:

  • Дети в школу. Анализы перед началом учебного годаКлінічний аналіз крові. Одне з найбільш інформативних досліджень опреділяє рівень гемоглобіну, лейкоцитів і безліч інших показників. Кров здають вранці натщесерце. Після їжі число лейкоцитів зростає, що спотворює результат аналізу.
  • Клінічний аналіз сечі. Вранці до їжі сечу збирають в стерильний контейнер. За допомогою аналізу вивчають роботу нирок і загальний стан здоров’я. Досліджують наявність білка, білірубіну, кетонових тіл, бактерій і грибків, вивчають колір і pH. Фарбувальні продукти можуть спотворити результат аналізу, тому напередодні здачі аналізу не слід вживати буряк, моркву, а також вітаміни.
  • Аналіз калу на яйця глист. Кишкові паразити зустрічаються у дітей досить часто, особливо в літній період. Зараження не завжди проявляється явними симптомами, але здатне завдавати шкоди здоров’ю. Кал збирають вдома в чистий контейнер. Аналіз виявляє більше десяти видів найпоширеніших гельмінтів. Подібний аналіз залишається досить складним. При звичайному методі дослідження виявити їх вдається не завжди, і нерідко потрібні повторні аналізи. У лабораторії ЦМЕІ ця проблема вирішена з появою системи Парасеп. Для аналізу за допомогою цього новітнього пристрою потрібен тільки один паркан калу, при цьому гарантована достовірність результату.
  • Зішкріб на ентеробіоз. Дослідження дозволяє виявити зараження гостриками. Ці паразити викликають розлад кишечника та дисбактеріоз, можуть служити причиною ослаблення імунітету. Аналіз здають в лабораторії, лікар збирає матеріал, потім передає зразок на дослідження.

Про що розкажуть аналізи і чому потрібно їх здавати

Дети в школу. Анализы перед началом учебного года

Лабораторні дослідження потрібні для визначення загального стану здоров’я і виявлення будь-яких відхилень на ранній стадії. Восени починається довгий навчальний період, пов’язаний з інтенсивними навантаженнями і постійним перебуванням в колективі. Важливо переконатися, що дитина готова до цього етапу і з її здоров’ям все гаразд. Якщо ж результати аналізів покажуть наявність будь-яких патологічних процесів, інфекцій або запалень, до початку навчання буде час вирішити ці проблеми.

Диспансеризація дуже важлива для дітей, чий організм постійно зростає і змінюється, а також перебуває у стресовому стані від навантажень і сучасного темпу життя. Надати підтримку здоров’ю дітей дозволяє своєчасне виявлення можливих проблем. В багатопрофільному центрі ЦМЕІ ви можете отримати консультацію грамотного педіатра. У разі необхідності він направить дитину до профільних фахівців і порекомендує додаткові обстеження.

Де пройти обстеження в Харкові

Дети в школу. Анализы перед началом учебного года

Фахівці рекомендують здавати всі аналізи в одній лабораторії. Це не тільки заощадить час, але і знизить рівень стресу у дитини. Доброзичливий персонал, можливість вибору зручного для вас часу і найближчого до дому пункту забору аналізів – такі умови допоможуть швидко і легко пройти необхідні дослідження. У лабораторії лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ створені комфортні умови для пацієнтів і є обладнання для всіх видів аналізів.

Для зручності пацієнтів аналізи, необхідні в дитячих установах, зібрані в пакети комплексних досліджень. Ви можете перевірити стан здоров’я дитини швидко, якісно і за доступною ціною. Здати необхідні аналізи Ви можете в одному з пунктів забору аналізів по місту. Отримати консультації з усіх питань, а також викликати додому медсестру для здачі аналізів, ви можете за телефонами: (0572) 65-18-75, (057) 703-62-24.

Вам будет также интересно

Комментарии: