Как отметить Новый год без последствий для желудка? Советы гастроэнтеролога. Часть 1.Статті 

Як відзначити Новий Рік без наслідків для шлунка? Поради гастроентеролога. Частина 1.

Згідно зі статистичними даними кожен другий житель нашої країни знайомий з такою проблемою, як гастрит, пік загострення якої припадає якраз на новорічні свята. І це не дивно! Адже витримати “нон-стоп застілля”, тим більше, кілька днів поспіль не кожному під силу.

Жирна, калорійна, гостра, солона їжа, солодощі, алкогольні напої – все це справжнісіньке випробування для нашого шлунка. Як результат: печія, тяжкість, нудота… дані симптоми є непроханими гостями і можуть затьмарити свято. Щоб цього не допустити пропонуємо вам ознайомитися з порадами гастроентеролога МЦ ЦМЕІ, які допоможуть відзначити Новий Рік без наслідків для шлунка.

Підготовка шлунка до Нового року

Ви знаєте про свої проблеми зі шлунком? У Вас ще є час підготувати свій організм до зустрічі Нового року. Лікарі-гастроентерологи рекомендують обмежити себе перед святами в курінні і вживанні міцних алкогольних напоїв. Крім того, бажано харчуватися часто і невеликими порціями, тобто, щоб між прийомами їжі не було великих перерв. Іншими словами варто дотримуватися стандартні в таких випадках поради гастроентерологів.

Можна пропити курс препаратів, які сприяють нормалізації травлення. Але робити це варто тільки після узгодження з лікарем. Ні в якому разі не займайтеся самолікування і не прислухайтеся до рекламам, якими «рясніє» телебачення в передноворічний час.

Голодування перед святом – табу

Багато жінок бажають скинути кілька кілограмів для того щоб виглядати в святковому вбранні бездоганно. Однак робити цього категорично не варто. Чому? Різке припинення дієти вкрай небезпечно. Це є великим навантаженням для нашого організму. Крім того, після дієти нам набагато складніше утриматися і не накинутися на всі святкові страви відразу. Тому, якщо ви бажаєте схуднути, то робити це варто заздалегідь, а не за тиждень до торжества.

Не сідайте за святковий стіл голодним

Не варто 31 Грудня протягом усього дня голодувати або обходитися перекусами під час готування святкових страв, щоб ввечері наїстися вдосталь. Інакше, сівши на голодний шлунок за святковий стіл, ви ризикуєте переїсти і зустрітися лице до лиця з симптомами, про які ми згадували на самому початку статті, а це, ми впевнені, нікому не потрібно.

Про інші важливі правила, які допоможуть зустріти Новий Рік без проблем зі шлунком у другій частині статті.

Вам будет также интересно

Leave a Comment