Какие опасности подстерегают кожу в жару?Статті 

Які небезпеки підстерігають шкіру в спеку?

Всі ми з нетерпінням чекаємо літа для того, щоб сповна насолодитися яскравим сонцем і теплою морською водою. Але! Для нашої шкіри подібні радості є вельми сумнівними і є справжнісіньким випробуванням. Чому? Які дерматологічні проблеми можуть зіпсувати ваш відпустку? Як цього не допустити? Детально про це поговоримо далі.

Шкірна алергія влітку. Основні прояви

Сонячна кропив’янка є найбільш поширеним річним дерматологічним захворюванням.  Дана проблема характеризується появою алергічних плям. Основна причина цього-реакція організму на УФ-промені. Варто відзначити той факт, що в приміщення почервоніння стають менш помітними або зовсім на шкірі від них не залишається і сліду.

Крім того, багатьом також знайома алергія на цвітіння різних трав, квітів і дерев, а також алергічні стани, причиною яких стають жалять комахи такі, як бджоли, оси та ін.у легкій стадії вони характеризується появою невеликих шкірних висипань з досить сильним свербінням.

Вугрова хвороба і літо. Про що не всі знають?

Більшість помилково припускають, що сонце надає підсушують дію на вугри. Саме тому надмірно балують себе сонячними ванними. Але! Насправді все рівно навпаки. Під дією сонячних променів проблема посилюється. Чому?

  • Підвищена пітливість. В результаті шкіра стає більш вразливою, так як до неї «притягується» більше пилу і бруду.
  • Посилення УФ-випромінювання. Це призводить до ослаблення шкірного імунітету. В результаті різним бактеріям і мікроорганізмам набагато легше провокувати висипання.
  • Псоріаз. Які проблеми можуть виникнути влітку?

Сонце з одного боку – це наш друг. Завдяки йому організм збагачується необхідним для засвоєння кальцію і фтору вітаміном D. Однак з іншого боку воно є небезпечним і сильним подразником. Так, досить злегка перевищити допустиму дозу, і стан шкіри може моментально погіршитися. Саме таким чином і йде справа з такою проблемою, як псоріаз.

Прийняття сонячних ванн при прогресуючій формі захворювання може завдати серйозної шкоди вашому здоров’ю.

Тому, якщо у Вас присутня подібна проблема, перед літнім відпочинком настійно рекомендуємо проконсультуватися з дерматологом, який визначить форму захворювання і дасть цінні рекомендації.

Проблеми зі шкірою і травна система

Це окрема група шкірних проблем. Їх поява провокує порушення діяльності травної системи. Так, причиною появи алергічних дерматитів служить збій в роботі печінки і підшлункової залози.

Як правило, це викликає літні надмірності в харчуванні, наприклад, шашлики, ранні ягоди, фрукти і овочі з підвищеним вмістом нітратів. У підсумку на печінку накладається непосильне навантаження, в результаті чого вона не справляється зі своєю основною функцією – очисної.

Підвищена сухість шкіри в літній період. Як бути?

Подібна проблема є найбільш поширеною. Сонце + солона вода + вітер = суха шкіра. Саме тому косметолог нашого медцентру настійно рекомендує пам’ятати про необхідність використання захисних засобів для засмаги, а також якісне очищення і зволоження шкіри. Нагадуємо, що в нашій клініці ви можете скористатися професійним комплексом по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Консультація дерматолога і косметолога в Харкові

Одна з вище наведених проблем знайома Вам? Рекомендуємо вам звернутися до кваліфікованого фахівця. У нашій клініці ведуть прийом досвідчені і грамотні дерматолог і косметолог, які допоможуть ефективно впоратися з наявною проблемою. При необхідності Вам буде призначена лабораторна діагностика, пройти яку ви також можете в стінах нашого медичного закладу.

Запис до дерматолога здійснюється за телефонами: (057) 703-62-24, (073) 036-60-56, (0572) 65-18-75, (066) 016-79-03. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment