<
konsultaciya-dermatologa-v-lechebno-diagnosticheskom-centre-cmei-s-kakimi-nedugami-pomozhetСтатті 

Консультація косметолога в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ». У яких випадках слід звернутися до фахівця?

Хто з нас не хоче зберегти молодість і красу шкіри? Мабуть, таких не знайдеться. Саме в цьому нам і допоможе така галузь медицини, як косметологія, яку цілком заслужено називають наукою про красу. Сьогодні пропонуємо зупинитися на тих проблемах і питаннях, з якими варто звернутися до косметолога.

Хто такий лікар-косметолог?

Перш за все, необхідно відзначити, що лікар-косметолог – це доктор, який займається діагностикою та лікуванням певних проблем шкіри, а також допомагає зберегти її молодість і красу на довгий час.

Крім того, під час діагностики даний фахівець може запідозрити про наявність будь-яких проблем з ендокринною системою, органами шлунково-кишкового тракту та ін. Це пов’язано з тим, що наша шкіра є так званим «індикатором» здоров’я організму. Тому при необхідності косметолог може призначити Вам виконання відповідних аналізів для постановки вірного діагнозу і підбору ефективної схеми лікування.

 

Коли варто звертатися до лікаря-косметолога?

Дуже багато людей вважають, що відвідування косметолога необхідно тільки людям з 30 років. Але це помилка. Дуже часто в допомоги косметолога потребують і підлітки. У період статевого дозрівання змінюється гормональний фон і через це можуть з’являтися різні висипання. Деякі з них небезпечні тим, що якщо їх не лікувати, то вони залишають сліди на шкірі. Тому дуже важливо вчасно звернутися за консультацією до фахівця.

Які проблеми допоможе вирішити косметолог ЦМЕІ?

 • бородавки;
 • папіломи;
 • еритема;
 • пігментні плями;
 • псоріаз;
 • демодекоз;
 • вугрі і багато ін.

Першість «лідера» в зазначеному переліку займають вугрі (акне), тому саме на ній і пропонуємо зупинитися більш детально.

Дане захворювання вражає волосяні фолікули і зустрічається у 80% відсотків підлітків і молодих людей. Виділяють кілька причин її виникнення. Вугрі можуть з’явитися через порушення ліпідного обміну, внаслідок чого починає вироблятися надмірна кількість шкірного сала, що в свою чергу призводить до засмічення і запалення пор шкіри. Також на появі вугрового висипу можуть впливати мікроорганізми і гормональні збої під час статевого дозрівання, проблеми з ендокринною системою або прийом андрогенів і анаболіків при заняттях бодібілдінгом.

Важливо! При безграмотному лікуванні вугрової висипки на шкірі, як правило, залишаються пігментні плями і глибокі рубці. Тому, щоб не допустити подібних неприємних наслідків при перших симптомах проблеми необхідно звернутися до лікаря-косметолога, який допоможе впоратися з акне швидко і безслідно.

Друге місце «займає» демодекоз, мова про який піде далі.

 

Демодекоз – що це?

При цьому захворюванні, також як і при акне, уражаються волосяні фолікули, як на обличчі, так і на голові. Збудником його є дрібний паразит – демодексний кліщ. У нормі цей кліщ зустрічається у більшості людей, але активно розмножуватися і вражати шкірні покриви він починає тільки при наступних факторах:

 • зниження імунітету;
 • гормональні збої;
 • тривалий прийом антибіотиків;
 • різні хронічні хвороби, що ослабляють організм.

Шановні пацієнти! Звертаємо Вашу увагу на те, що якщо демодекоз вчасно не діагностувати і не перелічити, то він здатний викликати сильний запальний процес в глибоких шарах шкіри. У подібній ситуації вирішити проблему і повернути шкірі здоровий вигляд буде непросто. У зв’язку з цим вкрай важливо при найменших проблемах зі шкірою, нігтями і волоссям звернутися до косметолога.

Консультація косметолога в Харкові

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» на Салтівці веде прийом грамотний і досвідчений косметолог, який успішно допоміг вже величезній кількості пацієнтів впоратися з різними проблемами шкіри. Попередньо фахівець проводить якісну діагностику, за результатами якої підбирає вид терапії, що підходить індивідуально для Вас. Ми допоможемо Вам зберегти красу і здоров’я на довгі роки.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам