Лазерная терапия. Основные сферы примененияСтатті 

Лазерна терапія. Основні сфери застосування

В даний час лазер утримує досить міцні позиції в сучасній медицині. І це зовсім не дивно. Лазерна терапія дозволяє вирішити ряд проблем зі здоров’ям по самих різних напрямках. В яких випадках ефективна лазеротерапія? Які захворювання вдається вилікувати? Про це далі більш докладно.

Лазерна терапія в медицині. Що собою являє метод?

Даний метод терапії являє собою вплив на організм людини лазером низької потужності, яке характеризується антибактеріальним і антивірусним ефектом. В ході процедури лікар впливає на уражену ділянку протягом 10-15 хвилин. В результаті лазерне випромінювання апарату проникає в тканини на певну глибину і викликає зміни на клітинному рівні.

Під час лазеротерапії використовуються спеціальні лазери з відповідною довжиною хвилі лазерного випромінювання, потужністю, режимом дії і глибиною впливу на шари шкіри. Тому подібний вплив не завдасть шкоди організму.

Лазерна терапія в гінекології. В яких випадках допоможе?

Лікування гінекологічних проблем за допомогою лазера досить поширена практика в даний час. За допомогою подібної терапії вдається вирішувати всі завдання амбулаторної гінекології: лазерна коагуляція ерозій, дисплазій, лейкоплакій, вогнищ ендометріозу, видалення кіст, поліпів, папілом, кондилом і т. д.

Крім того, лазер дозволяє боротися з наступними інтимними проблемами у жінок:

 • нетримання сечі;
 • пролапс геніталій;
 • синдром вагінальної релаксації;
 • атрофія слизової піхви;
 • різні форми жіночих сексуальних дисфункцій та ін.

За рахунок чого досягається подібний ефект? За допомогою лазера здійснюється рівномірний глибокий прогрів тканин, в результаті чого спостерігається скорочення площі тканини і запуск процесів вироблення нового колагену, при цьому відбувається відновлення структури старого колагену (стиснення його волокон). Додатково поліпшується циркуляція крові, харчування і насичення киснем. В результаті спостерігається підвищення тонусу тканин, вони стають більш еластичними і пружними.

Лазер в отоларингології. Лікування ЛОР-захворювань

Широке застосування лазер знайшов і в отоларингології. Він застосовується, як для лікування дорослих, так і дітей. Лазерна терапія є ідеальним варіантом для тих пацієнтів, які не переносять виду крові і боятися болю.

Лікування за допомогою лазера абсолютно безболісно і максимально ефективно. Інтенсивність лазерного впливу підбирається індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з наявного захворювання.

Як же діє лазер на ЛОР-органи? Під час процедури досягається тепловий ефект, який призводить до розширення судин, як результат – усунення хворобливих відчуттів і набряків. У свою чергу посилений приплив крові зводить до мінімуму ймовірність розвитку запалення. Також спостерігається стійкий бактерицидний ефект.

У нашому медцентрі здійснюється успішне лікування наступних Лор-проблем:

 • гайморит;
 • синусит;
 • тонзиліт;
 • гострий середній отит;
 • риніт;
 • фронтит та ін.

Лікування дерматологічних і косметологічних проблем лазером

УФ-випромінювання, генетичні особливості, гормональні зміни в організмі, різні травми, прийом певних лікарських препаратів, природний процес старіння та ін. – все це стає причиною появи на шкірі пігментних плям, рубців, шрамів, судинних сіток. Вирішити подібні проблеми дозволить лазерна терапія.

Лазерна терапія ефективна в наступних випадках:

 • видалення шкірних новоутворень (бородавки, папіломи, родимки, кератоми, фіброми);
 • чрезкожное видалення судинних патологій шкіри (телеангіектазії, гемангіоми, купероз, судинна сітка на ногах);
 • лікування прищів і вугрів (акне);
 • лікування грибка нігтів.

Використання лазера абсолютно безпечно-відсутні ускладнення у вигляді кровотеч, бактеріального зараження і рубців. Лазерний промінь впливає тільки на сам присутній дефект, від якого пацієнт хоче позбутися, шкіра навколо не пошкоджується.

Лазерна терапія в Харкові. Куди звернутися для її проведення?

У філії медичного центру ЦМЕІ на вулиці Дружби Народів використовується сучасне високотехнологічне лазерне обладнання, а фахівці нашого медичного центру пройшли спеціальне навчання і володіють останніми методиками в області лазерної терапії. Запрошуємо Вас на консультацію в нашу клініку. Запис по телефонам: 098-758-99-76; 099-686-15-68, 066-332-96-02, 057- 780-96-41.

Вам будет также интересно

Leave a Comment