<
Летние проблемы с кожейСтатті 

Літні проблеми зі шкірою

Літній період несе в собі масу сприятливих факторів для нашого здоров’я. Однак, незважаючи на це, саме влітку дерматологи відзначають збільшення звернень пацієнтів з різними проблемами шкіри. Отже, літні проблеми зі шкірою, якими вони можуть бути?

Чому з’являються проблеми зі шкірою в літній період?

Сонце, морська солона вода, свіжі овочі і фрукти – всі ці літні задоволення можуть привести до дерматологічних захворювань. Так, в залежності від того чим вони викликані, виділяють 3 групи проблем зі шкірою. Далі більш докладно про них.

Група №1. Проблеми зі шкірою, пов’язані безпосередньо з літом

Летние проблемы с кожей

Надмірна сонячна активність, річна флора, а також любов до подорожей можуть стати причиною загострення шкірних захворювань. Безпосередньо для літнього періоду характерна сонячна кропив’янка або алергія на сонце. Так, плями на тілі є наслідком дії УФ променів. Візуально подібна сонячна алергія зовсім не відрізняється від звичайного алергічного дерматиту, при цьому після переміщення в приміщення наявні почервоніння слабшають або зовсім зникають.

Також поширеною річною шкірною проблемою є полінози, які представляють собою алергії на цвітіння трав, квітів або дерев (амброзія, полин, тополя та ін.). Якщо ми говоримо про інсектнихі алергії, то до них призводять укуси жалких комах, наприклад, бджіл або ос. При цьому може бути, як легка ступінь алергії – поява висипань, так і важча – спостерігається спазм дихальних шляхів.

Акне або вугрова хвороба також приєднана даній групі. Здавалося б, сонячні промені повинні присушити наявні висипання, але в дійсності все відбувається з точністю, та навпаки – проблема лише поглиблюється: з’являються нові вугри, а наявні ще більше запалюються, можуть з’являтися гнійні утворення. Крім цього, влітку під дією таких факторів, як пил або кіптява шкіра ще більше забруднюється.

Тепер про подорожі, які також можуть привести до дерматитів. Це може статися внаслідок плавання в морях, де мешкають небезпечні медузи або риби. До того ж в літній період досить часто загострюються інфекційні герпетические інфекції. Зміна часових поясів, акліматизація, кондиціонери в приміщення призводять до утворення герпесу на губах.

Група №2. Проблеми зі шкірою і травна система

Летние проблемы с кожей

Літні ласощі (свіжі овочі, фрукти і ягоди, в тому числі екзотичні) призводять до розвитку алергічних дерматитів. Крім того, літні пікніки, шашлики надмірно навантажують шлунково-кишковий тракт, внаслідок чого головна функція печінки – очисна, утруднена.

Також варто зауважити, що на тлі отруєння може розвинутися такий стан, як токсикодермія. Про що йде мова? Їжа, яка приготовлена ​​вранці, до вечора вже може бути не придатною для вживання. В результаті на обличчя чіткі ознаки інтоксикації організму, які проявляються великими висипаннями, сверблячкою, значним підвищенням температури тіла і набряком.

Група №3. сезонні захворювання

Йдеться про такі дерматологічні проблемахи, як псоріаз і червоний плоский лишай. Для погіршення стану шкіри досить злегка перевищити допустиму «дозу» сонячних променів.

Важливо! При наявності подібної проблеми настійно рекомендуємо перед відпусткою звернутися до дерматолога, який визначить форму захворювання і дасть цінні рекомендації.

 

Консультація дерматолога в Харкові

Одна з перерахованих проблем знайома Вам? Дерматолог (Харків) медичного центру «ЦМЕІ» обов’язково допоможе Вам. У нашій клініці прийом веде досвідчений і грамотний фахівець Мошна Марія Іванівна, яка підбере ефективне лікування, виходячи з наявної проблеми. У разі необхідності Вам буде призначена лабораторна діагностика, виконати яку Ви також можете в нашому медцентрі.

Запис до дерматолога здійснюється за телефонами: (057) 703-62-24, (073) 036-60-56, (0572) 65-18-75, (066) 016-79-03. Будемо раді Вам допомогти!

 

Вам будет также интересно

Комментарии: