<
ПЦР диагностика урогенитальных инфекцийСтатті 

ПЛР діагностика урогенітальних інфекцій

Урогенітальні інфекції відносяться до найбільш поширеною у всьому світі групі інфекційних захворювань. Клінічні прояви можуть сильно варіюватися на різних етапах захворювань, пацієнт може спостерігатися у різних фахівців. Достовірна діагностика є найважливішою умовою визначення причини захворювання і адекватного лікування. Отже, ПЛР діагностика урогенітальних інфекцій.

Аналіз методом ПЛР. Що це?

ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) відноситься до новітніх способів діагностики. Сьогодні ПЛР широко застосовується в медицині як високоточний метод, який дозволяє виявляти збудників інфекції на ранніх етапах захворювань і при невиражених симптомах.

Аналіз ПЛР – прямий метод виявлення збудника інфекції шляхом визначення його ДНК. Високочутлива діагностика дозволяє досліджувати різні матеріали (кров, зіскрібки зі слизових, сеча) і виявляти широкий спектр збудників.

Діагностика урогенітальних інфекцій в Харкові

Урогенітальні інфекції можуть бути: вірусними, бактеріальними, грибковими, викликаними найпростішими. Даний вид захворювань істотно знижує якість життя, а також негативно впливає на репродуктивну функцію людини. Своєчасна точна діагностика дозволяє підібрати ефективне лікування і уникнути ускладнень.

Метод молекулярної діагностики ПЛР виявляє довго зростаючих збудників, що особливо важливо для визначення гінекологічних та урологічних захворювань. Різні віруси можуть викликати схожі або однакові симптоми, а деякі здатні роками жити в організмі і не проявляти себе. Так звані приховані інфекції часто призводять до безпліддя. ПЛР аналіз виявляє навіть поодинокі клітини вірусу, визначає його природу і силу впливу. На основі цієї інформації доктор підбирає найбільш адекватне кожному випадку лікування.

Такі захворювання як хламідіоз, трихомоніаз, мікоплазмоз часто мають стерті симптоми, тому для їх визначення важлива точна діагностика. Метод ПЛР виявляє і такі захворювання як гарднерельоз, кандидоз, гонорея, уреаплазмоз. Дослідження призначають при підозрі на приховані інфекції або при наявності симптомів, характерних для різних захворювань. Рекомендується пройти обстеження і при плануванні вагітності.

Лабораторія ЦМЕІ оснащена сучасним високоточним обладнанням. Досвідчений персонал професійно і якісно проводить всі необхідні маніпуляції. Достовірний результат діагностики забезпечить правильну тактику лікування і швидке відновлення.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам