Почему зима лучшее время для удаления родинок, папиллом, бородавок?Статті 

Чому зима найкращий час для видалення родимок, папілом, бородавок?

Папіломи, бородавки, родимки досить часто доставляють нам естетичний дискомфорт. Тому ми замислюємося про видалення подібних доброякісних утворень. Дерматолог лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ звертає Вашу увагу на те, що зима ідеальний період для цього. Чому? Далі про це більш докладно.

Видалення родимок, папілом, бородавок. Чому варто провести взимку?

Лікарі-дерматологи рекомендують проводити видалення новоутворень саме в холодну пору року-пізня осінь, зима, початок весни. Чому? Це пов’язано з тим, що після процедури шкіру протягом декількох тижнів не можна піддавати впливу сонячних променів, а взимку сонячна активність, як правило, мінімальна. Крім того, коли більша частина тіла прикрита одягом, шкіра захищена від травмування і краще відновлюється.

Далі зупинимося на тому, коли родимка або інше утворення стає «небезпечним» і якими способами може проводиться видалення новоутворень.

Консультація дерматолога. Коли вона необхідна?

Консультація лікаря-дерматолога рекомендована навіть при виявленні самого новоутворення. Однак є ряд випадків, при яких необхідно негайно звернутися до лікаря:

  • зміна форми новоутворення;
  • його почервоніння, поява дискомфортних / хворобливих відчуттів;
  • збільшення, запалення утворення;
  • краї стали рельєфними та ін.

У таких ситуаціях ні в якому разі не можна затягувати і витрачати час на самостійне усунення проблеми, а варто негайно звернутися до дерматолога.

Видалення папілом, бородавок і кондилом в ЦМЕІ

Спочатку дерматолог нашого медцентру проведе грамотну діагностику, завдяки чому оцінюється тип, розмір, структура і місце розташування новоутворення. На підставі отриманих даних буде підібрана відповідна саме вам методика видалення патології. У нашій клініці проводиться видалення новоутворень шкіри наступними способами:

  • кріодеструкція – для видалення новоутворення застосовується рідкий азот. В результаті впливу виходить термічний опік з подальшим відмиранням ділянки тканини в місці контакту;
  • електрокоагуляція – в даному випадку руйнівну дію на новоутворення надає високочастотний електричний струм. Важливо відзначити, що під час втручання кровотечі не відбувається, місце видалення утворення покривається тонкою скоринкою і приблизно через тиждень відпадає;
  • видалення новоутворень лазером – при цьому способі видалення лазерний промінь проникає всередину самого патологічного елемента і як би «запаює» кровоносну судину, який є джерелом живлення для утворення. Приблизно через тиждень після виконання процедури новоутворення відпадає з поверхні шкіри.

Погодьтеся, що здорова і чиста шкіра є показником доглянутості і здоров’я. Тому, якщо Вас турбує наявність неестетичних новоутворень на поверхні шкірних покривів, не затягуйте, а відразу звертайтеся до фахівця. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment