Простуда по-женски. Отчего у дочки вагиноз?Статті 

Застуда по-жіночому. Чому у дочки вагіноз?

У цій статті хочемо більш детально про такий досить поширеному серед юних представниць жіночої статі патологічному стані, як вагіноз. Детально зупинимося на причинах його розвитку, тривожних симптомах і методах лікування.

 

Вагіноз у дівчаток. Що це?

Дитячий вагіноз – захворювання слизової оболонки піхви, що виникає через зміни складу мікрофлори: «хороших» бактерій лактобактерій стає менше і їх місце займають «погані» хвороботворні бактерії. На тлі цього дитина відчуває дискомфорт: свербіж в області статевих органів, виділення з неприємних запахом і ін.

Причини вагінозу у дітей

Простуда по-женски. Отчего у дочки вагиноз?

Більшість впевнені, що вагіноз з’являється внаслідок неправильного або неякісного гігієнічного догляду за статевими органами або на тлі розвитку статевих інфекцій. Так, в цьому є частка правда: діти можуть легко занести бруд немитими руками, та й, на превеликий жаль статеві інфекції у малюків досить поширене явище, якщо батьки ведуть безладний спосіб життя.

Але! Набагато частіше захворювання з’являється на тлі зниження імунітету, причиною чого є наявність хронічних інфекцій (ЛОР-захворювання, цистит або навіть карієс). Крім того, привести до розвитку подібних «відхилень» можуть і інші проблеми:

 • хронічні захворювання травної системи;
 • патологія щитовидної залози;
 • алергічні реакції;
 • дисбактеріоз кишечника.

Також фахівці виділяють ще одну специфічну причину – носіння «неправильної» синтетичної білизни, щільно облягаючих джинсів. В результаті ускладнюється доступ кисню і «хороша» мікрофлора страждає.

Важливо! Дівчата 13-16 років є найбільш уразливими перед даним захворюванням, так як у них ще не встановився чіткий гормональний баланс. До того ж в перехідному віці спостерігається ослаблення імунітету.

Симптоми вагінозу у дитини. Коли необхідна консультація дитячого гінеколога?

 • набряк і почервоніння зовнішніх статевих органів;
 • неприємний свербіж;
 • лущення шкіри;
 • поява виділень з неприємним запахом;
 • хворобливе сечовипускання.

 

Діагностика і лікування дитячого вагінозу у дітей

Простуда по-женски. Отчего у дочки вагиноз?

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» біля станції метро Героїв Праці веде прийом грамотний дитячий гінеколог. Діагноз ставиться на підставі огляду та додаткових діагностичних заходів, серед яких можуть бути:

 • мазок з піхви;
 • зішкріб на ентеробіоз (глисти).

Виконати подібні дослідження за доступною ціною і в комфортній обстановці Ви можете в лабораторії «ЦМЕІ».

Після того, як виявлено справжня причина вагінозу у дитини підбирається ефективне лікування. При необхідності може бути рекомендована консультація суміжних спеціалістів (ЛОРа, стоматолога, імунолога). Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment