<
Удаление родинок без болиСтатті 

Скільки родимок допустимо і як їх видаляти?

Родимки присутній на шкірі кожного з нас і, як правило, ми нейтрально ставимося до подібного явища. Подив, інтерес і часом занепокоєння викликають лише нестандартні родимки, які мають або великий розмір, або незвичайну форму. Отже, що потрібно знати про родимки, яка їх кількість на тілі є нормою, коли необхідно видалення родимок? Про це та багато іншого далі в статті.

Чому з’являються родимки?

Удаление родинок в Харькове

Родимка представляє собою утворення з меланоцитарних клітин, які виробляють меланін, необхідний для захисту шкірних покривів від УФ-променів. Вони можуть з’являтися на тілі людини все життя і це норма.

Утворення нових родимок, як правило, припадає на періоди гормональних бурь: статеве дозрівання, вагітність. Також їх поява обумовлена ​​прямим впливом сонячних променів. Звертаємо Вашу увагу, але те, що надмірні сонячні ванни можуть привести до розвитку нових родимок або збільшення старих.

Складні, інтрадермально невуси, невуси Соттона і ін. – все це види родимок. Більш докладно про них Ви можете дізнатися в статті «Родимки на шкірі – небезпечно чи ні?».

«Безпечна» або «небезпечна» родимка. Як зрозуміти?

Американські вчені розробили спеціальний тест, який дозволяє зрозуміти чи варто «бити на сполох» з приводу тієї чи іншої родимки. Отже, якщо родимка:

  • А (asymmetry) – асиметрична;
  • В (boundary) – характеризується наявністю нерівномірних кордонів (розмиті краї);
  • З (color) – змінила колір або має нерівномірне забарвлення;
  • D (dimention) – діаметр утворення більше 6 мм.

При подібних змінах необхідна термінова консультація дерматолога.

Крім того, звернутися до фахівця необхідно і в наступних випадках:

  • швидке зростання родимки;
  • її травмування;
  • свербіж в області родимки;
  • хворобливі відчуття під час дотику;
  • зміна кольору утворення.

 

Консультація дерматолога в Харкові

Удаление родинок в ХарьковеВ лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» на Салтівці Ви можете отримати консультацію досвідченого лікаря-дерматолога, який допоможе Вам вирішити наявну проблему. Крім того, в стінах нашого медичного центру Ви можете виконати таку діагностичну процедуру, як дерматоскопія. З її допомогою вдасться провести ретельний огляд родимки, оцінити її структуру, колір, рельєф і кордони. В результаті буде прийнято рішення необхідно чи видалення родимки чи ні.

Видалення родимок в Харкові (на Салтівці)

Існує думка, що видаляти родимки небезпечно. Це зовсім не так. Небезпечно намагатися видалити родимку неправильно, так як її травматизація може призвести до розвитку запального процесу і переродження клітин. Отже, як видалити родимку без ризику для здоров’я?

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» виконується безболісне і безпечне видалення родимок методом електрокоагуляції (термічне ураження тканин), який характеризується щадною дією на навколишні тканини і швидким загоєнням. Будемо раді допомогти!

 

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам