<
Суставы осень не любят...Статті 

Суглоби осінь не люблять …

Саме з приходом осені відбувається загострення ряду хронічних захворювань. Так, холод і вогкість стають «винуватцями» загострення захворювань опорно-рухового апарату (ОРА), зокрема суглобів. Болять суглоби, болить спина, з’являється оніміння, скутість рухів, коліна «крутить», спину ломить … Подібні симптоми знайомі не тільки літнім людям, а й студентам, і людям середнього віку. Особливо страждають в цей період колишні спортсмени або люди, які активно займаються спортом. Що робити? Як впоратися з сезонним загостренням? Про це та багато іншого далі в статті.

Чому болять суглоби восени? Кому варто бути особливо уважними?

Суставы осень не любят...

В осінній період імунітет людини знижений, адже наш організм ще не може пристосуватися до різкого похолодання. Крім того, порушуються обмінні процеси в суглобах, змінюється кровопостачання, м’язи спазмують. В результаті цього, відбувається руйнування компонентів, які відповідають за міцність хряща, відбувається набагато швидше, ніж їх утворення. Як підсумок – суглоби не мають належного живлення, що тягне за собою загострення артрозу і артритів.

Крім того, загострення проблем з суглобами може спостерігатися після переохолодження, великих фізичних навантажень. В окрему групу ризику входять люди з зайвою вагою, ендокринними проблемами, ті, хто ведуть малорухливий, сидячий спосіб життя. Також слід пам’ятати про спадковий фактор.

Як розпізнати проблеми з суглобами? Перші тривожні симптоми

  • біль у спокої, під час фізичних навантажень або після них;
  • скутість рухів;
  • присутній «хрускіт» або спостерігається «заклинювання» під час руху;
  • почервоніння шкіри, набряклість, порушення чутливості в ураженій області та ін.

Дані симптоми є серйозним приводом для звернення до фахівця. Рекомендуємо Ви не відтягувати і не займатися самолікуванням за допомогою народної медицини. Це може призвести до незворотних наслідків.

Аналізи при захворюваннях спини і суглобів. Де здати в Харкові?

Здорові суглоби – це справжня розкіш. І ми готові Вам її подарувати. Для цього важлива якісна діагностика. У лабораторії «ЦМЕІ» Ви можете здати всі необхідні аналізи: ревмопроби, загальний аналіз крові, загальний білок в крові і ін. З переліком аналізів і вартістю на них Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Лабораторія». Після діагностики фахівець призначить правильне лікування. Крім того, хочемо нагадати про такий сучасно методі лікування захворювань суглобів і хребта, як плазмоліфтінг. Подробиці в послузі «Плазмоліфтінг суглобів».

Как помочь суставам осенью? Рекомендации специалистов «ЦМЭИ»

  • Суставы осень не любят...Ноги должны быть в тепле. Теплая обувь в холодный период – это необходимость.
  • Обязательно тренируйте суставы. Помните, что малоподвижный образ жизни ослабляет мышцы, поддерживающие сустав.
  • Не перегружайте суставы. Физическая нагрузка должна быть умеренность и посильной.
  • Следите за своим весом. Лишние килограммы являются «нагрузкой» для суставов.
  • Прием витаминов после консультации с доктором.

 

Подобные несложные рекомендации позволят Вам сохранить радость движения!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам