Консультация иммунолога и иммунологические исследования в лаборатории «ЦМЭИ». В Новый Год здоровыми и счастливыми!Новини 

Консультація імунолога та імунологічні дослідження в лабораторії «ЦМЕІ». В Новий Рік здоровими і щасливими!

Шановні пацієнти! Звертаємо Вашу увагу на те, що саме зараз спостерігається пік простудних захворювань і грипу. Це відбувається через те, що наш організм або не готовий протистояти всім вірусним атакам, або йому не вистачить для цього сил. Тому лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» запрошує Вас і Ваших дітей на консультацію до імунолога.

Крім того, в нашій лабораторії Ви можете виконати імунологічне обстеження. Це дозволить Вам отримати достовірну інформацію про стан імунітету.

Спеціалісти нашого центру після проведення обстеження обов’язково дадуть корисні рекомендації про те, як підтримати імунітет на належному рівні, призначать комплекс вітамінів і мінералів.

Підготуйтеся до зимових холодів вже зараз! Ми знаходимося за адресою вул. Академіка Павлова, 162 Г. Отримати консультацію або записатися на прийом можна за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56.

Вам будет также интересно

Leave a Comment