Консультация офтальмолога в ХарьковеНовини 

Консультація офтальмолога в Харкові

Гарний зір – це неодмінна умова для повноцінного життя будь-якої людини. Завдяки йому ми отримуємо інформацію про навколишній світ. Однак сьогодні сучасній людині досить складно зберегти хороший зір. Різні чинники призводять до погіршення зору і в цьому випадку нам необхідна професійна допомога лікаря-офтальмолога.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» застосовуються сучасні методики для дослідження захворювань, лікування і діагностування органів зору людини. Досвідчений офтальмолог нашої клініки проведе діагностику, призначить ефективне лікування при виявленні порушень зору або виявленої патології.

Завдяки тому, що «ЦМЕІ» – це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, офтальмолог може вдатися до консультації інших вузьких фахівців для призначення якісного лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта. Якщо Ваш зір дав збій, не варто затягувати і ігнорувати проблему, зберегти і відновити здоров’я Ваших очей допоможе офтальмолог нашої клініки.

Раді бачити Вас за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам