Лабораторный скрининг при беременности в «ЦМЭИ»Новини 

Лабораторний скринінг при вагітності в «ЦМЕІ»

Шановні майбутні мами! Нагадуємо Вам, що в лабораторії «ЦМЕІ» в період вагітності Ви можете здати всі необхідні аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, аналіз на визначення групи крові і резус-фактора, бактеріальний посів сечі і т.д.

Крім того, майбутній мамі необхідно буде зробити здачу крові на TORCH-інфекції, якf дозволить визначити наявність антитіл Ig G і Ig M до вірусу краснухи, герпес-вірусу, токсоплазмозу і цитомегаловірусу. До того ж обстеження в період вагітності не обходиться без біохімічного дослідження, яке дозволяє дати точну оцінку того, як протікає вагітність і своєчасно виявити можливі патології.

Важливо відзначити, що лабораторні дослідження в нашій клініці здійснюються на обладнанні фірми Roche (Швейцарія) автоматичного типу. Крім того, при проведенні дослідження ми застосовуємо оригінальні тест-системи Roche, які пройшли відповідну атестацію для здійснення пренатальної лабораторної діагностики. Тому Ви можете бути впевнені в достовірності та якості отриманих результатів.

Крім того, у нас діє комплексна програма для вагітних, яка передбачає здачу всіх необхідних аналізів. Це дасть можливість значно заощадити кошти, час і Ваш спокій. Отримати консультацію можна за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +380 (63) 588-84-98.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам