Лечение отклонений в кислотности желудка в «ЦМЭИ». Прием ведет гастроэнтеролог!Новини 

Лікування відхилень в кислотності шлунка в «ЦМЕІ». Прийом веде гастроентеролог!

Шановні пацієнти! Нагадуємо Вам, що як підвищення, так і зниження кислотності шлункового соку викликає безліч неприємних відчуттів і може стати початком серйозних захворювань. Відсутність своєчасної діагностики і початку лікування загрожує гастритом, диспепсією, дуоденітом, роз’їдань оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки (виразка).

Не кажучи вже про постійний дискомфорт, пов’язаний з відрижками, запорами, печією і нетравленням шлунка. У зв’язку з цим, якщо Ви знаєте про свої проблеми зі шлунком і з метою профілактики запрошуємо Вас на прийом в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ».

Звертаємо Вашу увагу, якщо ситуація не перейшла в стадію захворювання, все можна вирішити спеціальними дієтами з дробовим харчуванням і винятком певних продуктів, що впливають на кислотність. У більш важких випадках застосовується медикаментозне лікування, спрямоване на нормалізацію кислотності шлунка, які підбираються залежно від рівня соляної кислоти.

Раді бачити Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г. Запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам