«Летняя» консультация кардиолога в лечебно-диагностическом центре «ЦМЭИ»Новини 

«Літня» консультація кардіолога в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ»

Літо в самому розпалі. Хтось із нас вже встиг відпочити, а хтось тільки планує свою відпустку. Однак є деякі моменти, які можуть зіпсувати його і завдати шкоди нашому здоров’ю. До таких моментів відносяться кардіологічні проблеми. Для того, що б запобігти їм, запрошуємо Вас на консультацію до кардіолога.

Для постановки вірного діагнозу або його уточнення Вам можуть бути призначені додаткові діагностичні заходи у вигляді ЕКГ, УЗД серця і судин, лабораторна діагностика. Виконати їх комфортно і за доступною ціною Ви можете в стінах нашого медичного центру.

Крім того, якщо Ви знаєте про наявність у себе кардіологічної проблеми, рекомендуємо Вам прийти на консультацію до кардіолога перед майбутнім літнім відпочинком для того, щоб переконатися, що з Вами все гаразд і приводів для занепокоєння немає.

Ми чекаємо Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г (станція метро Героїв Праці). Отримати консультацію та записатися на прийом можна за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам