Микроскоп последнего поколения Primo Star теперь в лаборатории «ЦМЭИ»Новини 

Мікроскоп останнього покоління Primo Star тепер в лабораторії «ЦМЕІ»

Шановні пацієнти! Хочемо поділитися радісною новиною. У лабораторії «ЦМЕІ» з’явився світловий мікроскоп останнього покоління Primo Star з 1000х збільшенням німецької фірми Carl Zeiss, відомого світового лідера по розробці новітніх технологій в області оптики. Подібні технології дозволяють розширити спектр проведених аналізів і отримувати максимально точні і достовірні результати досліджень.

Завдяки даному мікроскопу вдається проводити дослідження клітин крові і тканини людини, а також здійснювати цитоморфологічне дослідження мазка. Нагадуємо Вам, що саме цитологічне дослідження дозволяє виявити атипові клітини з ознаками злоякісного переродження. Таким чином, основна мета такого дослідження – профілактика раку. Крім того, його проведення рекомендовано, як для уточнення діагнозу, так і контролю під час і після лікування.

Раді бачити Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г, а також в будь-якому з пунктів забору аналізів по Харкову. Телефони для консультації: +38 (0572) 65-20-14, +38 (063) 588-84-98, +38 (099) 037-58-73, +38 (068) 180-02-80.

Вам будет также интересно

One Thought to “Мікроскоп останнього покоління Primo Star тепер в лабораторії «ЦМЕІ»”

  1. Василий Баржа

    Очень порадовал уровень техничекой оснащенности поликлиники. Спасибо Вам большое, успехов и развития!

Комментарии:


Позвоните нам