Parasep - новинка в современной диагностике кишечных паразитов у детей теперь в лаборатории ЦМЭИНовини 

Parasep – новинка в сучасній діагностиці кишкових паразитів у дітей тепер в лабораторії ЦМЕІ

Шановні пацієнти! Хочемо повідомити Вам про новинку, яка використовується в нашій лабораторії. Parasep – одноразові концентратори для кишкових паразитів, які представляють собою пластикові пробірки, що складаються з пробірки для проби, фільтра і ємності для збору відфільтрованого матеріалу. В процесі центрифугування паразити проходять через фільтр і збираються в нижньому відділенні пробірки.

Дана система підвищує рівень виявлення паразитів, покращує їх візуалізацію, знижує ризик зараження, зменшує кількість відходів, дозволяє оптимізувати процес дослідження на яйця гельмінтів і підняти діагностику на новий рівень.

Деякий час назад найбільш простим способом був аналіз крові на антитіла до різних видів паразитів. Але у цього способу є недолік – він в деяких випадках дає хибнопозитивні результати. І до сьогоднішнього дня найточнішим способом вважається п’ятиразова здача калу.

Але! батьки, які хоч раз пробував п’ятикратно зібрати кал у дитини розуміють наскільки це не просте завдання. І зараз найбільш достовірним і сучасним методом є аналіз калу за допомогою пробірок PARASEP, в яких шляхом збагачення матеріалу можна виявити 18 видів паразитів за одне дослідження.

В результаті немає необхідності п’ять разів здавати аналіз калу. Досить зібрати його один раз. У лабораторії лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ» ви можете здати необхідні аналізи. Наші ціни доступні і відповідають якості.

Задати питання можна за телефонами: (0572) 65-20-14; (063) 588-84-98; (099) 037-58-73; (068) 180-02-80.

Вам будет также интересно

Leave a Comment