Приглашаем на прием к врачу-проктологу в лечебно-диагностическом центре «ЦМЭИ». Качественная диагностика и эффективное лечение гарантированы!Новини 

Запрошуємо на прийом до лікаря-проктолога в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ». Якісна діагностика та ефективне лікування гарантовані!

Вам знайома така делікатна проблема, як геморой? Запрошуємо Вас на прийом до лікаря-проктолога лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ». Пам’ятайте, що самостійне лікування неприпустимо. Ви ризикуєте запустити захворювання і перевести його на більш серйозну стадію.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» веде прийом висококваліфікований лікар-проктолог. Ми готові запропонувати Вам проведення комплексного дослідження прямої кишки, анального каналу і періанатальной області. Проведення обстеження дозволяє виявити наявність у пацієнта проктологічних захворювань.

Після якісної діагностики, виходячи зі ступеня розвитку хвороби, фахівець підбере необхідну методику лікування. Використовуються як класичні оперативні втручання, так і нові малоінвазивні методи. Виявлення та лікування хвороби на ранніх стадіях дозволяє використовувати для лікування прості, легко переносимі методи. Пам’ятайте, що відкладаючи візит до лікаря-проктолога, Ви тільки погіршує ситуацію.

Записатися на прийом можна за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Раді бачити Вас в стінах нашої клініки за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г.

Вам будет также интересно

Leave a Comment