Проктологія

ПРОКТОЛОГИЯ, "ЦМЭИ"
ПРОКТОЛОГІЯ, “ЦМЕІ”

Від проктологічних захворювань ніхто не застрахований. Така проблема може виникнути у кожного, поява подібних хвороб впливає, як на стан здоров’я людини в цілому, так і на якість його життя. Найпоширеніше захворювання – це гемморой. З назвою хвороби пов’язана величезна кількість анекдотів і смішних історій, проте насправді – це малоприємна проктологічна проблема, яка вимагає серйозного ставлення і своєчасного лікування.

Найчастіше в якості основних причин розвитку хвороб прямої кишки, анального каналу і періанатальной області виступають:

  • неправильне харчування;
  • сидячий образ життя;
  • часті запори;
  • зловживання алкоголем;
  • травми;
  • стресові ситуації.

 

Ці причини призводять до травмування слизової оболонки, появи порушень в процесі функціонування, виникнення запальних процесів.

На прийом до лікаря-проктолога варто записатися, якщо вас турбують:

  • болі в животі, метеоризм;
  • виникнення дискомфорту або хворобливих відчуттів;
  • запор, діарея, болі при дефікації;
  • кровотечі, слизові виділення з анального каналу.

 

Загострення проктологічних проблем може бути викликано надмірним прийомом алкогольних напоїв, підйомом важких предметів. У групі ризику знаходяться люди, що мають сидячу роботу, вагітні, важкоатлети. Самостійне лікування проктологічних захворювань неприпустимо, через ризик появи ускладнень і переходу хвороби на наступну, більш серйозну стадію.

Стандартний проктологічний огляд – це проведення комплексного дослідження прямої кишки, анального каналу і періанатальной області. Проведення обстеження дозволяє виявити наявність у пацієнта проктологічних захворювань. Діагностична процедура включає в себе наступні етапи: ендоскопічне обстеження прямої кишки; огляд і пальпація анального каналу і прямої кишки; фізикальне обстеження. При бажанні пацієнта, огляд проводитися під місцевою анестезією, вся процедура займає не більше 15 хвилин.

Сучасна проктология – це безболісне лікування захворювань колоректальної області. Залежно від ступеня розвитку хвороби використовуються як класичні оперативні втручання, так і нові малоінвазивні методи. Виявлення та лікування хвороби на ранніх стадіях дозволяє використовувати для лікування прості, легко переносимі методи. Пам’ятайте, що відкладаючи візит до лікаря-проктолога, Ви тільки погіршує ситуацію.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» веде прийом висококваліфікований лікар-проктолог. Діагностична база клініки ЦМЕІ дозволяє провести повне обстеження і призначити пацієнтові правильне лікування.

Води послугВартість
Консультація проктолога300.00 грн.
Повторний прийом проктолога200.00 грн.
Ректоскопія200.00 грн.
Місцева лазеротерапія100.00 грн.
УЗД органів мошонки250.00 грн.

Позвоните нам