В «ЦМЭИ» прием ведет врач-невропатолог. Не пренебрегайте важными симптомами и обратитесь своевременно к специалисту!Новини 

У «ЦМЕІ» прийом веде лікар-невропатолог. Не нехтуйте важливими симптомами і зверніться своєчасно до фахівця!

Швидка втомлюваність, головний біль, слабкість, порушення частоти серцевих скорочень (почастішання або зупинки), відчуття нестачі повітря, схильність до непритомних станів і т.д. – всі ці ознаки є вагомим приводом для звернення до невропатолога.

Спеціаліст нашої клініки проведе необхідні діагностичні заходи, на підставі яких поставить точний діагноз і призначить ефективне лікування. Індивідуально для кожного пацієнта ми підберемо програму лікування і реабілітації, що складається з найсучасніших методик. Не нехтуйте наявними скаргами. Не забувайте, що чим раніше Ви звернетеся за допомогою, тим швидше Вам буде призначено грамотне лікування, і Ви зможете повернутися до звичного життя.

Завжди готові допомогти Вам за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації і запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам