Неврологія

Неврология, "ЦМЭИ"
Неврологія, “ЦМЕІ”

Неврологія займається захворюваннями центральної і периферичної нервової системи, а також патологіями хребта. На жаль, ці захворювання поширені не тільки серед дорослого населення, а й серед сучасної молоді. Радикуліт, невралгія, невропатія, порушення мозкового кровообігу, торакалгій – біль в грудній клітці і інші захворювання успішно лікують фахівці лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ.

Найчастіше до нас звертаються пацієнти з різними патологіями хребта: зміщенням хребців в результаті підйому важких предметів, незграбних рухів, тривалого сидіння за комп’ютером, за кермом автомобіля і т.д. У таких випадках симптомами недуги є гострий біль і обмеження при нахилах тулуба, іноді з’являються скарги на головні болі, швидку стомлюваність, зниження пам’яті, болю в серці і інших органів.

Фахівці ЦМЕІ досягають в таких випадках хороших результатів комплексним лікуванням: призначення препаратів, що знімають запалення і поліпшують харчування кістково-хрящових тканин; проводять сеанси мануальної терапії, після яких пацієнт відчуває полегшення і забуває про свою хворобу. Іноді, якщо це необхідно, призначають фізіотерапевтичні процедури, які так само ефективні, як і мануальна терапія.

Пацієнти, що йдуть на поправку, отримують рекомендації фахівців: які слід виконувати вправи, як організувати харчування, уникаючи загострень і залишаючись в доброму здоров’ї.

Види послугВартість
Консультація невропатолога, доцент350.00 грн.
Повторный прийом невропатолога, доцент250.00 грн.
Консультація невропатолога300.00 грн.
Консультація дитячого невропатолога300.00 грн.
Повторний прийом невропатолога200.00 грн.
Вимірювання внутрішньочерепного тиску250.00 грн.

Позвоните нам