В лечебно-диагностическом центре ЦМЭИ прием ведет терапевт, ЛОР, педиатр и иммунолог. Позаботьтесь о своем здоровье!Новини 

В лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ прийом веде терапевт, ЛОР, педіатр і імунолог. Подбайте про своє здоров’я!

З настанням холодів або сирої погоди значна частина людей стикається з такими проблемами, як нежить, кашель, підвищення температури, загальне нездужання і т.д. Дана проблема актуальна як для дорослих, так і для дітей.

У зв’язку з цим нагадуємо, що в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» прийом ведуть такі грамотні і досвідчені фахівці, як терапевт, ЛОР (Голобородько Олександр Миколайович і Камиш Олена Вікторівна), а також педіатр, які мають великий досвід лікування вірусних захворювань у дорослих і дітей. При необхідності Вам буде призначена здача аналізів і проведення додаткового обстеження.

Крім того, в нашому медичному центрі на Академіка Павлова Ви можете отримати консультацію імунолога – Нартова Павла Вікторовича, а також провести імунологічне обстеження. В результаті чого буде проведено аналіз основних показників Вашої імунної системи, виявлені наявні порушення в її роботі і своєчасно вжито відповідних заходів щодо зміцнення імунітету.

Наші фахівці обов’язково поставлять Вам вірний діагноз, призначать ефективне лікування і порекомендує заходи профілактики. Ви будете здорові, повні сил і енергії. Телефони для запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам