Педіатрія

Педиатрия, "ЦМЭИ"
Педиатрия, “ЦМЭИ”

Педіатрія – галузь медицини, що займається вивченням анатомії і фізіології дитячого організму в різні періоди дорослішання до настання повноліття.

Педіатр – це один з перших лікарів в житті людини. Дуже важливо з перших днів після народження дитини проходити регулярні профілактичні огляди у даного спеціаліста. Саме від роботи педіатра в багатьох випадках залежить подальше здоров’я малюка. Він може розпізнати перші ознаки захворювань, про які дитина ще не може розповісти самостійно. Врач педіатр проводить оцінку фізичного і психічного розвитку на різних етапах дорослішання маленького пацієнта, знає, які захворювання можуть бути характерні для конкретного віку.

Здоров’я і повноцінний розвиток малюка також сильно залежить від правильного догляду за ним. Педіатр зможе дати важливі рекомендації, навчити батьків як правильно поводитися з дитиною, на які особливості поведінки і фізичного розвитку слід звертати особливу увагу і як надавати першу невідкладну допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Крім профілактичних оглядів існує ряд випадків, в яких звернення до педіатра має бути негайним:

  • підвищення температури тіла;
  • біль в голові, животі, суглобах;
  • поява кашлю, нежиті, хрипоти голосу;
  • висип, почервоніння різних ділянок шкіри;
  • розлади травлення;
  • поява у батьків сумнівів в нормальному розвитку дитини.

 

В лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ працюють висококваліфіковані педіатри, які без сумніву володіють необхідними знаннями і зможуть розпізнати захворювання різних органів і систем: серця, нирок, ЦНС, травної системи і ін., А також діагностувати порушення, пов’язані з обміном речовин, інфекційні ураження органів і тканин. Наші фахівці зможуть правильно визначити причину плачу, підвищення температури не спираючись на словесні пояснення дитини.

Педіатри клініки ЦМЕІ постійно підвищують свій рівень знань і кваліфікації, це дозволяє поряд з перевіреними, часом трохи застарілими методиками, використовувати нові методи діагностики та лікування для досягнення найкращого результату.

Уважний і доброзичливий підхід лікарів до маленьких пацієнтів допоможе без зусиль провести необхідний огляд, а наявність діагностичної лабораторії дасть можливість якнайшвидше здати аналізи, визначити діагноз і прискорити процес одужання.

Види послугВартість
Консультація педіатра300.00 грн.
Повторний прийом педіатра200.00 грн.

Позвоните нам