FORGOT YOUR DETAILS?

Генетика ПЛР

Патологічна неможливість засвоювати молочні продукти називається лактозной недостатністю. Дана проблема є порушенням розщеплення лактози через недостатню кількість ферменту лактази слизової оболонки тонкої кишки.

В цьому випадку при вживанні молочних продуктів спостерігаються кишкові розлади, які супроводжуються такими неприємними симптомами, як:

  • метеоризм;
  • діарея;
  • здуття живота;
  • нудота.

У більшості випадків, після виключення з раціону молока та інших продуктів харчування, до складу яких входить лактоза, як правило, протягом 5-7 днів стан здоров’я нормалізується.

Однак, молочні продукти є важливим джерелом кальцію. Тому їх повне виключення може привести до дефіциту даного необхідного для організму елемента.

Важливо! Якщо Ви помічаєте подібні симптоми у себе або своєї дитини необхідно здати відповідні аналізи.

КОЛИ НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ЛАКТАЗНУ НЕДОСТАТНІСТЬ?

  • диференціальна діагностика лактазной недостатності у осіб з проблемами шлунково-кишкового тракту;
  • обстеження дітей, у яких в неповному обсязі сформований лактозна фенотип;
  • визначення ризику остеопорозу (підвищена ламкість кісток внаслідок нестачі кальцію.)

ДІАГНОСТИКА ЛАКТАЗНОЙ НЕДОСТАТНОСТІ В ХАРКОВІ

На сьогоднішній день сучасним і достовірним методом діагностики є молекулярно-генетичне дослідження на схильність до лактазной недостатності. Подібне дослідження дозволить провести диференціальну діагностику причин мальабсорбції лактози і підібрати відповідну дієту. Важливо відзначити, що особливої ​​підготовки для проведення аналізу не потрібно.

Виконати подібне дослідження в комфортній обстановці і за доступною ціною Ви можете в лабораторії лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ»: Салтівка, проспект Гагаріна, ПТІМАШ, Дружби народів, ХТЗ і в інших районах Харкова. Результати аналізу видаються на бланку з коментарями. Будемо раді Вам допомогти!

Вгору