Психотерапія

Психотерапия, "ЦМЭИ"
Психотерапія, “ЦМЭИ”

Багато з нас хоча б один раз в житті опинялися в непростій або складній психологічній ситуації. Переживали почуття страху, незрозумілую тривогу, безпорадність, стикалися з проблемами спілкування з близькими людьми, колегами, протилежною статтю. І якщо деякі здатні впоратися з цими проблемами самостійно, то іншим необхідна психологічна допомога людини, яка зможе вислухати, зрозуміти, заспокоїти, допомогти знайти правильне рішення. Такою людиною може стати ваш родич, друг або просто знайома людина, але часом, нам важко відкритися, особливо, якщо нас не хочуть і не можуть вислухати. В такому разі не варто сидіти склавши руки і все глибше занурюватися в депресію, вихід є!

В лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ ведуть прийом чуйні і уважні лікарі – психотерапевти, які з розумінням поставляться до всіх ваших проблем і допоможуть знайти вихід навіть, здавалося б, з найскладніших ситуацій, допоможуть вирватися з порочного кола психологічних залежностей.

Дуже важливо вирішувати психологічні проблеми, так як природа виникнення величезної кількості захворювань внутрішніх органів і систем тісно пов’язана з психосоматичної сферою. Захворювання, викликані постійними стресами, емоційним перенапруженням, дуже складно піддаються медикаментозному лікуванню і можуть проявлятися знову і знову до тих пір, поки не вирішаться ваші внутрішні психологічні проблеми.

У нашому центрі ми пропонуємо кваліфіковану допомогу в вирішенні таких проблем:

  • позбавлення від залежностей (алкогольної, наркотичної, нікотинової, ігрової, сексуальної, любовної і ін.);
  • лікування психосоматичних захворювань (виразка шлунка, безсоння, вегето-судинна дистонія, гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма, хронічний бронхіт, ентероколіт, виразкові хвороби шлунково-кишкового тракту та ін.);
  • лікування неврозів, невротичних розладів;
  • подолання страхів, позбавлення від панічних атак;
  • усунення наслідків важких стресів, пережитого горя, розлучення, насильства, смерті близької людини;
  • позбавлення від комплексу неповноцінності, сором’язливості, невпевненості в собі;
  • лікування психічних порушень після перенесених травм, захворювань;
  • з’ясування причин і надання допомоги при сексуальних розладах і ін.

 

Психотерапевтичне лікування проводитися на індивідуальних сеансах. Для досягнення необхідного результату, усунення причин і наслідків психотерапевтичних відхилень використовуються різні методики: нейролінгвістичне програмування (НЛП), емоційно-стресова терапія, аутотренінг, біоенергетична корекція, східна дзен-терапія, методика трансу.

Залежно від індивідуальних особливостей людини і його захворювання, дані методики можуть застосовуватися як в комплексі, так і самостійно, в деяких випадках доцільно їх поєднання з медикаментозним лікуванням.

Досвідчені лікарі-психотерапевти центру ЦМЕІ допоможуть вам налагодити особисте життя, позбутися від хронічних захворювань, підняти самооцінку, знайти душевну гармонію і внутрішню впевненість.

Види послугВартість
Консультація психотерапевта первинна (1 час)500.00 грн.
Повторний прийом психотерапевта300.00 грн.
Кодіровка800.00 грн.