Маммологія

Маммология, "ЦМЭИ"
Маммология, “ЦМЕІ”

Діагностика, профілактика захворювань молочних залоз і їх лікування – це основне завдання такого розділу медицини, як маммология. Огляд у мамолога рекомендується проходити мінімум раз на рік. Це просте правило особливо важливо дотримуватися жінкам, які перенесли операцію на молочних залозах, травму грудей, перед прийомом гормональних контрацептивів, при плануванні вагітності, після перенесеної інфекції.

Найпоширеніші на сьогоднішній день захворювань молочної залози – це мастопатія, фіброаденома, мастит, кіста, ракові пухлини. Виникнення хвороби може бути пов’язано з порушеннями менструального циклу, змінами в ендокринній системі, гормональними сплесками, інфекційними захворюваннями. Емоційні переживання, стресові ситуації, куріння і зловживання алкоголем також можуть бути однією з причин виникнення патологій.

До основних ознак розвитку захворювань молочних залоз відносять:

  • поява болю в грудях і в області пахв;
  • поява ущільнень у молочних залозах і в районі пахв;
  • виділення із сосків різного характеру, деформація їх форми, поява тріщин.

 

Для успішної профілактики появи патологій жінкам від 17 до 40 років необхідно проходити огляд у лікаря-мамолога 1 раз в рік. Пацієнткам після 40 крім звичайного профогляду, також рекомендується проходити мамографію. Регулярні профогляди особливо важливі для жінок, які перебувають у так званій групі ризику. Це пацієнтки, які страждають захворюваннями щитовидної залози, гінекологічними хворобами, родили або народжували в пізньому віці, жінки приймають гормональні контрацептиви. До групи ризику входять і жінки, які мають родичів по лінії батька або матері, які страждають на онкологічні захворювання.

Для кожної пацієнтки лікар-мамолог вибирає індивідуальну схему лікування, в залежності від особливостей організму і стадії розвитку патології. Лікування може бути призначене тільки після особистого огляду, проходження обстежень і здачі всіх необхідних аналізів. Пам’ятайте, що захворювання, виявлені на ранній стадії, мають більший шанс на успішне консервативне лікування.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» прийом ведуть досвідчені лікар-мамолог, мамолог-онколог. Звертайтеся в клініку «ЦМЕІ» для проходження регулярних обстежень і спостереження у маммолога. Висококваліфіковані фахівці нашої клініки проводять діагностику та лікування захворювань молочних залоз. Після прийому Вам будуть надані рекомендації по правильному проведенню самостійного огляду грудей, і поради, що сприяють збереженню здоров’я, пружності і краси грудей.

Види послугВартість
Консультація маммолога300.00 грн.
Повторний прийом маммолога200.00 грн.
Пункція молочної залози150.00 грн.