Омолодження

Застосування лазера в сучасній медицині, зокрема гінекології, займає по достоїнству велику нішу. У даній публікації мова піде про лазерний ліфтинг (омолодження піхви).

Делікатні жіночі проблеми. Як їх вирішити?

Омоложение

В силу інтимності даної зони проблеми, що виникають у майже 60% жінок старше 30 років, часто не озвучуються не тільки в сім’ї, але навіть при відвідуванні лікаря-гінеколога. Особливо консервативними і сором’язливими в даному питанні є жінки в перед- або пост-менопаузального періоду.

А проблеми є, і вони значно знижують якість життя жінки, впливаючи не тільки на її сексуальне, але і на загальне самопочуття, часто знижують її самооцінку, погіршуючи таким чином і психологічне здоров’я.

До цих проблем відносяться:

  • Зниження тонусу і / або опущення стінок піхви після пологів або в силу важкої праці;
  • Обвисання, в’ялість при вікових змінах піхви і вульви;
  • Вагінальна атрофія слизової при деяких видах гормональних порушень;
  • Зміна пігментації і сухість входу в піхву;
  • Дисбаланс розмірів піхви при інтимній близькості;
  • Рубці і деформації в інтимній зоні;
  • Триваючий свербіж вульви після виключення інфекційних чинників;
  • Зниження лібідо і чутливості при статевому акті;
  • Нетримання сечі і мимовільні сечовипускання при виключенні патології сечовивідних шляхів.

Саме ці проблеми допоможе вирішити процедура лазерного омолодження піхви, яка дозволяє повернути тканинам інтимної зони природну еластичність і чутливість, підняти тонус, підвищити статеву активність, таким чином, поліпшити загальну якість життя.

Як проводиться інтимне омолодження?

Омоложение

Процедура проводиться на сучасному італійському обладнанні – фракційному вуглекислотному (СО2) лазері за технологією Mona Lisa Touch, оснащеному спеціальними насадками для інтимних зон і мають особливий спектр випромінювання, який дозволяє зробити процедуру максимально безболісною, комфортною та ефективною.

Цю процедуру часто називають також лазерною Вагінопластікою, що є альтернативою хірургічній операції. Лазерна підтяжка виконується амбулаторно, під місцевою анестезією і не вимагає тривалого періоду одужання. В результаті лазерного впливу на тканини стінок піхви скорочуються колагенові і еластичні волокна, активізуються клітини, що виробляють новий колаген, підвищуючи еластичність і тугор тканин піхви, м’язів тазового дна.

Чи необхідна підготовка?

Процедура не вимагає спеціальної підготовки і визначається лікарем в ході консультації.

Попередньо проводиться ряд діагностичних лабораторних та інструментальних обстежень: УЗД, взяття мазків та ін. (За індивідуальними показаннями). Тривалість процедури 20-40 хвилин.

Період реабілітації (статевий спокій, відсутність відвідувань лазні, сауни і активних занять спортом) – 3-5 днів.

Середній курс – 3 процедури з інтервалом 3-4 тижні.

Лазерне омолодження піхви (Харків)

У медцентрі ЦМЕІ лазерне омолодження піхви здійснюється лікарями, які пройшли спеціальне навчання із застосування лазерних технологій, зокрема методики Mona Lisa TouchПокозій Олена Степанівна – лікар-гінеколог вищої категорії.

Вартість процедури 1 процедури – приблизно 2000 грн.