Ревматологія

Ревматология, "ЦМЭИ"
Ревматологія, “ЦМЕІ”

Можна з повною впевненістю сказати, що Ви щаслива людина, якщо не знаєте  що лікує лікар-ревматолог і навіть не чули про такі хвороби, як артроз, остеохондроз і ревматизм. Ревматологія спеціалізується на лікуванні захворювань кістково-м’язової системи: артрит, подагра, ревматизм, остеопороз, артроз та інші хвороби, що вражають хребет, кістки і суглоби, м’язові і сполучні тканини. Число людей, які страждають ревматичними хворобами, зростає з кожним роком. Людина з такими порушеннями не може вести нормальний спосіб життя, частково або повністю втрачає працездатність.

Причини виникнення ревматичних захворювань

На сьогоднішній день медицині не відомо точних причин виникнення ревматичних захворювань. Так, як це аутоімунне запалення – то викликано воно порушеннями імунітету.  Провокуюими появу запального процесу факторами можна назвати:

  • інтоксикації і інфекції;
  • гормональні порушення;
  • спадкову схильність;
  • стрес;
  • надмірні фізичні навантаження.

 

У групі ризику знаходяться люди після 45 років, спортсмени, любителі екстриму, жінки, що перенесли операції, безпосередньо змінили гормональний фон організму.

Найбільш поширені симптоми ревматичних захворювань

Якщо Вас більше тижня турбують болі в суглобах, їх припухлість, виникають раптові болі в спині, болі при ходьбі і різких рухах – то це перші ознаки ревматичних захворювань. Слабкість і ломота в м’язах, підвищення температури тіла, скутість рухів, загальна слабкість також свідчать про появу запального процесу.

Важливо! Не варто довго терпіти дискомфорт і біль – потрібно відразу ж звернутися до ревматолога.

Діагностика і лікування захворювань кістково-м’язової системи

На первинному огляді лікар-ревматолог вивчає історію хвороби і призначає пацієнтові проходження функціональних досліджень суглобів. Тільки при наявності таких обстежень можна оцінити активність запального процесу і досконально досліджувати імунний статус.

Найчастіше хвороба протікає в хронічній формі і вимагає постійного спостереження, систематичного лікування. Застава одужання – це тривала комплексна терапія, що включає в себе і мануальну терапію, і гімнастичні вправи, і прийом лікарських засобів. Кваліфікований лікар-ревматолог підбирає для кожного пацієнта індивідуальну програму лікування.

Ревматолог в медичному центрі на Салтівці

Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» – це колектив досвідчених лікарів. Консультаційна робота з пацієнтами, що страждають на ревматичні захворювання проводиться в нашій клініці кращими в місті лікарями-ревматологами. Застосування сучасних методів лікування і діагностики дозволяє нашим фахівцям в найкоротші терміни поставити точний діагноз і відразу ж почати лікування, щоб подарувати Вам можливість знову насолоджуватися життям!

Види послугВартість
Консультація ревматолога400.00 грн.
Повторний прийом ревматолога280.00 грн.
Блокада суставу3 000.00 грн.
Блокада суставу (медикаментозна)1 500.00 грн.

Позвоните нам