<
Доктор для юной леди: 10 причин срочно идти к детскому гинекологуСтатті 

Доктор для юної леді: 10 причин терміново йти до дитячого гінеколога

Ми вже багато разів говорили про те, що кожній жінці необхідно відвідувати гінеколога раз в 6 місяців.  А тепер ми хочемо задати питання мамам. Ви знаєте, що є такий важливий фахівець, як дитячий гінеколог? Марно. Адже стежити за жіночим здоров’ям необхідно змолоду. У зв’язку з цим навіть якщо Вашу дочку нічого не турбує, в 6-7 років слід дівчинці познайомитися з даними лікарем. А тепер хочемо звернути Вашу увагу на 10 причин, при яких слід терміново йти до дитячого гінеколога.

Потрібен саме дитячий гінеколог? Або можна звернутися і до дорослого?

В першу чергу хотілося б сказати про те, що гінекологічні захворювання у дітей протікають без яскраво-вираженої симптоматики, тобто «дорослий» лікар може їх просто на просто не помітити. Крім цього, для огляду маленьких пацієнток існує спеціальне обладнання: маленькі тонкі дзеркала зі спеціальним освітленням, оптоволоконна оптика. Також огляд дівчаток повинен проходити особливо делікатно і м’яко. Тому дитячий гінеколог, повинен бути ще й хорошим психологом.

10 причин для звернення до дитячого гінеколога

  • Раннє статеве дозрівання, тобто вторинні статеві ознаки з’явилися до 8 років. Йдеться про зростання грудей, поява волосся на лобку і в пахвових западинах.
  • Вторинні статеві ознаки не проявилися після 12 років.
  • Травмування статевих органів.
  • Наявність болю в нижній частині живота.
  • Наявність рясних виділень з піхви, відчуття свербіння, печіння в області статевих органів.
  • Менструація не настала до 13-14 років.
  • Менструальний цикл є нерегулярним (не встановився за рік).
  • Сильні болі при місячних, рясні менструації.
  • Наявність новоутворень в області зовнішніх статевих органів (бородавки, папіломи).
  • Надмірне оволосіння в період статевого дозрівання (волосся активно ростуть на обличчі і руках).

Рекомендуємо вам перед візитом до лікаря (особливо вперше) поговорити з дочкою, пояснити куди, для чого ви прямуєте і що там її чекає. Це дозволить виключити хвилювання і тривогу у дитини, бути більш спокійним.

Консультація дитячого та підліткового гінеколога в Харкові

У медичному центрі ЦМЕІ на Салтівці веде прийом грамотний дитячий гінеколог. Профілактичний огляд, діагностика або лікування маленьких пацієнток проводиться делікатно і в доброзичливій обстановці наявність власної лабораторії дозволяє швидко, без зайвої суєти здати в разі необхідності аналізи. Це дасть можливість максимально швидко поставити діагноз, в разі виявленні проблеми, і підібрати правильну і результативну терапію. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам