Консультация терапевта и педиатра, а также лабораторная диагностика в лечебно-диагностическом центре ЦМЭИ. Мы позаботимся о Вашем здоровье и отличном самочувствии!Новини 

Консультація терапевта і педіатра, а також лабораторна діагностика в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ. Ми подбаємо про Ваше здоров’я і відмінне самопочуття!

Ні для кого не секрет, що в даний період здоров’я кожного з нас знаходиться під “ударом”. Різке похолодання, зміна погодних умов – все це залишає свій слід на нашому самопочутті.

У зв’язку з цим, якщо у Вас або Вашого малюка з’явилися такі симптоми, як кашель, біль у горлі, нежить, слабкість, підвищення температури і т.д., рекомендуємо звернутися за медичною допомогою.

Нагадуємо Вам, що в нашому лікувально-діагностичному центрі ведуть прийом лікар-терапевт і педіатр, які допоможуть Вам впоратися з недугою. Також звертаємо Вашу увагу на те, що при необхідності в нашій лабораторії Ви можете здати необхідні аналізи.

Ми знаходимося за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації і запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам