Как отличить простуду от гриппа, ЦМЭИСтатті 

Як відрізнити застуду від грипу?

З настанням холодів або сирої погоди значна частина людей стикається з такими проблемами, як нежить, кашель, підвищення температури, загальне нездужання і т.д. дана проблема актуальна як для дорослих, так і для дітей. Причиною цих симптомів можуть бути, як звичайна застуда, так і грип. Їх симптоми, як правило, схожі, тому розрізнити їх часом досить складно. Однак можливо і сьогодні ми допоможемо вам це зробити, а також розповімо про те, як захистити себе і свою дитину від вірусної інфекції.

Застуда – частий недуга людини

Імовірність того, що Вас здолала саме застуда, дуже велика. Згідно зі статистичними даними доросла людина в нашій країні з хорошою опірністю організму страждає від застуди близько 2-4раз на рік. Діти, природно, мають меншу опірність, тому підхоплюють вірусну інфекцію набагато частіше. Вони постійно стикаються з нею в навчальних закладах, під час ігор і спілкування з однолітками.

Як розпізнати застуду?

Застуда розвивається досить повільно. У перші дні основним симптомом буде загальна слабкість і підвищена втома. Потім може незначно підвищитися температура, з’явитися біль або першіння в горлі і рясний водянистий нежить.

Як боротися з такими симптомами? В першу чергу вам необхідний спокій і відпочинок, а також варто вживати у великих кількостях рідина, особливо гарячий чай. Якщо Вам не ставати краще, варто звернутися за медичною допомогою до фахівця, як правило, терапевта.

Грип – не варто недооцінювати!

Досить часто ми плутаємо грип з сильною застудою, що насправді дуже ризиковано. Негайно варто звернутися до лікаря, якщо спостерігаєте за собою або своєю дитиною такі симптоми:

  • різке підвищення температури до 39-40 градусів;
  • присутня ломота у всьому тілі;
  • сильна слабкість, постійна сонливість;
  • сильний кашель;
  • труднощі з концентрацією уваги.

Важливо відзначити, що відсутність своєчасної терапії може привести до неприємних наслідків, таким, як бронхіт, запалення легенів, гайморит і т. д.

Лікування простудних і вірусних захворювань в Харкові

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ прийом ведуть такі грамотні і досвідчені фахівці, як терапевт, ЛОР, а також педіатр, які мають великий досвід лікування вірусних захворювань у дорослих і дітей. При необхідності Вам буде призначена здача аналізів і проведення додаткового обстеження.

Крім того, в нашому медичному центрі на Академіка Павлова ви можете отримати консультацію імунолога, а також провести імунологічне обстеження. В результаті чого буде проведено аналіз основних показників вашої імунної системи, виявлені наявні порушення в її роботі і своєчасно вжиті відповідні заходи щодо зміцнення імунітету.

Наші фахівці обов’язково поставлять вам вірний діагноз, призначать ефективне лікування і порекомендує заходи профілактики. Ви будете здорові, сповнені сил і енергії. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment