Лаборатория «ЦМЭИ» – гарантия качестваСтатті 

Лабораторія «ЦМЕІ» – гарантія якості

Лабораторні дослідження необхідні і важливі: результати аналізів допомагають правильно і своєчасно діагностувати захворювання, з’ясувати причину його виникнення, скласти план лікування, контролювати його ефективність і уникнути рецидивів.

Як вибрати гарну лабораторію

При виборі лабораторії варто звернути увагу на кілька факторів: як давно вона працює, зручність розташування пунктів прийому аналізів, рекомендації знайомих.

Лабораторія «ЦМЕІ» Харків працює більше 20 років і пропонує клієнтам послуги високого рівня:

  1. Достовірність результатів аналізів гарантують закрита система (дослідження проводять не вручну, а на дорогому швейцарському обладнанні з використанням тільки сертифікованих реагентів) і контроль підсумків досліджень досвідченими фахівцями.
  2. У лабораторії діють прийнятні ціни, існує широкий вибір аналізів і велика кількість вигідних пакетних пропозицій.
  3. Результати аналізів можна отримати декількома способами: особисто в лабораторії, в електронному варіанті поштою, при необхідності результат відправляють вашого лікуючого лікаря.
  4. Пункти прийому аналізів розташовані в різних районах міста: Центр, Салтівка, Олексіївка, пр. Гагаріна, ХТЗ, Рогань.

Які аналізи можна здати

У лабораторії «ЦМЕІ» Харків можна здати практично всі види аналізів:

  1. Клінічні та біохімічні дослідження. Найпоширенішими є аналіз крові, сечі, кров на цукор, аналіз на резус-фактор, групу крові та інші. Вони дають інформацію про стан здоров’я пацієнта: при наявності відхилень в результатах варто звернутися до лікаря, щоб по можливості діагностувати захворювання на ранніх термінах.
  2. Аналізи на гормони. Результати таких аналізів дозволяють визначити правильність роботи ендокринної системи.
  3. Алергопроби. Показують чутливість до різного роду алергенів, що дає можливість знайти причину алергічних реакцій. Такі дослідження особливо актуальні навесні і восени.
  4. Онкологічна панель. Діагностика патологічних процесів в організмі, контроль ефективності проведеного лікування і своєчасне виявлення рецидивів захворювання.
  5. Інфекційна панель. Аналізи на наявність інфекцій: токсоплазмоз, цитомегаловірус, гепатити А, B, C, D, E, краснуха, вірус Епштейна-Барра, папіломавіруси, герпес і т.д. Дослідження в основному проводяться методом ПЛР.
  6. Бактеріологічні посіви. Дослідження, за допомогою яких визначають наявність в організмі бактерій, що викликають ті чи інші захворювання (туберкульоз, хламідіоз, мікоплазмоз, коклюш та ін.).

Звернувшись в нашу лабораторію, можна здати аналізи як за направленням лікаря, так і самостійно. З більш повним списком досліджень і актуальними цінами лабораторії «ЦМЕІ» Харків можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. У розділі «Контакти» ви зможете знайти зручний для вас пункт прийому аналізів і номери телефонів, за якими можна отримати відповіді на всі запитання.

Вам будет также интересно

Leave a Comment