Лазерное лечение (лазерное омоложение) в гинекологии. Восстановление после родовСтатті 

Лазерне лікування (лазерне омолодження) в гінекології. Відновлення після пологів

Інтимне здоров’я жінки є вельми – дуже делікатним, навіть делікатним питанням, який нерідко викликає сором. Саме тому, як правило, він не береться до уваги. Це неправильно, так бути неповинно! Адже сучасна медицина пропонує безпечне лазерне омолодження інтимної зони.

Тільки задумайтеся, близько 50-60% жінок після 30 років страждають від вагінальної атрофії (витончення вагінальної тканини). Подібна проблема доставляє досить багато незручностей, як фізіологічних, так і психологічних. Але, на жаль, велика частина жінок вважають цю ситуацію нормою, що не вимагає лікування.

Лазерне омолодження піхви дозволить повернути тканинам інтимної зони природну еластичність і чутливість. В результаті покращиться ваше загальне самопочуття і відчуття себе

Лазерне омолодження інтимної зони. Коли воно необхідне?

  • біль / печіння під час сексу;
  • втрата тонусу м’язових стінок піхви;
  • сухість слизових Вагіни;
  • рубці / шрами на статевих органах / слизової;
  • нетримання сечі;
  • опущення статевих органів;
  • зниження лібідо і сексуальної активності та ін.

Як правило, зазначені вище симптоми знайомі жінкам після важких пологів, гінекологічних операцій/травм, а також тим, у кого присутні гормональні порушення.

Дані проблеми вирішувані за допомогою лазерного вагінального омолодження. Це безпечно і не боляче!

Лазерне лікування в гінекології. Суть процедури

В ході лазерного впливу на стінки піхви відбувається мінімальне випаровування зміненого епітелію, завдяки чому відбувається стимуляція процесів мітотичної активності клітин, неоколлагенезу (утворення нового колагену) і ангіогенезу (утворення судин) в слизовій піхви. Як результат-самовідновлення епітелію і його функцій.

Крім того, в значній мірі поліпшується кровопостачання і харчування слизової стінки піхви. Це в свою чергу сприяє підвищенню еластичності / пружність стінок піхви, відновленню нормальної бактеріальної флори піхви, завдяки чому підвищується опірність піхви до різних інфекцій. Також поліпшується якість сексуального життя жінки.

Попередньо пацієнтки нашої клініки проходять повне обстеження у гінеколога: збір скарг та анамнезу, огляд, проведення лабораторних досліджень (аналізи крові, мазки). Після цього визначається проблема і спосіб її вирішення.

Лазер – можливість уникнути або відстрочити хірургічне втручання

Дійсно, в деяких випадках, наприклад, опущення статевих органів, залишається Хірургія. Але! Після операції можливі рецидиви, поява рубців. А що, якщо ви молода жінка,яка планує ще одну або не одну вагітність? У даній ситуації лазерне лікування-ідеальне рішення. Крім того, якщо ви недавно народили малюка, і вже плануєте наступну вагітність, проходити дану процедуру можна і потрібно. Адже, якщо 1 раз розтягнули тканини і не відновили їх, то далі розтягнення буде тільки більше.

Лазерне інтимне омолодження (лазерне лікування) в Харкові. Куди звернутися для проведення?

Медичний центр ЦМЕІ на Салтівці пропонує доступні і приємні ціни на інтимне омолодження, забезпечує швидку реабілітацію і гарантує стійкий позитивний результат від процедури. Звертаємо Вашу увагу на те, що в лазерне омолодження/лікування в нашій клініці проводять висококваліфіковані акушери-гінекологи зі значним практичним досвідом роботи, які пройшли спеціальне навчання і мають сертифікати про можливість проведення подібної процедури. Пам’ятайте, Ваше жіноче здоров’я-безцінне і його потрібно обов’язково берегти. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment