<
Плазмолифтинг в гинекологииСтатті 

Плазмоліфтінг (PRP) в гінекології

Насправді наш організм має практично нескінченні можливості для власного відновлення за допомогою наявних ресурсів. Але іноді йому потрібно правильно допомогти в цьому. Плазмоліфтінг якраз є однією з таких методик, яка впливає зсередини. В даний час PRP-терапія з успіхом застосовується в травматології-ортопедії, дерматології і косметології і, звичайно ж, в гінекології. Отже, плазмоліфтінг в гінекології. Як вдається вирішити наявні проблеми?

Плазмоліфтінг в гінекології. Як це працює?

Плазмолифтинг в гинекологии

Лікування більшості гінекологічних захворювань здійснюється за допомогою антибіотикотерапії, протизапальних лікарських засобів і фізіотерапії. Однак не завжди вдається домогтися повного одужання і відновлення пошкоджених тканин, в результаті чого захворювання можете перейти в розряд хронічного.

Саме тому медичний центр «ЦМЕІ» пропонує свої пацієнтам абсолютно безпечний і перевірений метод, який вже встиг зарекомендувати себе – плазмоліфтінг. Його суть полягає у введенні пацієнту плазми його власної крові, збагачену тромбоцитами, безпосередньо в уражену ділянку тканин. В результаті вдається домогтися більш швидкої регенерації клітин, а також вплив здійснюється безпосередньо на причину, що призвела до запалення.

Гінекологічний плазмоліфтінг. Коли застосовується?

Плазмолифтинг в гинекологии

Даний вид терапії може бути складовим елементом комплексного лікування розладів статевої системи жінки, а й може служити в якості самостійного виду лікування. PRP-терапія для жінок рекомендована при наявності наступних проблем:

 • ерозія шийки матки;
 • лейкоплакія і крауроз вульви;
 • запальні захворювання (ендоцерцевіт, сальпінгоофорит);
 • кандидоз, молочниця і ін.

Крім того, процедура дозволяє в значній мірі зменшити натертості і тріщини, а також усуне дискомфорт і сухість, присутні під час статевого контакту. Хотілося б відзначити, що подібні проблеми властиві для тих жінок, які застосовують оральні контрацептиви. Так, до 40 років у них гормони виробляються менш активно.

Так, при PRP-терапії вводиться плазма, в складі якої є ліпіди, гормони, білки, а також мікроелементи, що містяться в складі крові. В результаті цього відбувається ефективне омолодження і оновлення тканин.

Принципові переваги плазмоліфтінга

Плазмолифтинг в гинекологии

Курс гінекологічного плазмоліфтінга дозволяє добитися не тільки омолодження зовнішніх статевих органів, а й активізу захисні функції шкірних покривів, а також відбувається більш швидке загоєння і відновлення уражених тканин. Це, в свою чергу, гарантує поліпшення стану здоров’я жінки і якості життя, інтимної в тому числі.

Що стосується переваг, то основна з них – повна безпека. Адже компоненти що містяться в аутоплазмі, природні для людини, тому не викликають ускладнення, алергії і ніяких інших негативних реакцій. Крім того, немає необхідності довго чекати результатів процедури, вони помітні вже після першого сеансу.

Також слід зазначити, що плазмоліфтінг має невелику кількість протипоказань. Процедура в гінекології не рекомендована при:

 • вагітності та грудному вигодовуванні;
 • гострих запальних процесах в організмі;
 • системних захворюваннях крові.

Як проводиться плазмоліфтінг в гінекології?

 1. Виконуються лабораторні дослідження: загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз на статеві інфекції, аналіз на гепатит та ВІЛ.
 2. Проводиться забір венозної крові (45-60 мл).
 3. Центрифугування дозволяє отримати тромбоцитарну плазму.
 4. Отримана плазма  засобом мікроін’єкцій вводиться в слизові тканини шийки матки і піхви.

Дана процедура, як правило, не доставляє хворобливих відчуттів пацієнтці і проводиться без наркозу. При необхідності може використовуватися місцеве знеболення.

 

Лікування гінекологічних проблем. Де зробити плазмоліфтінг в Харкові?

Шановні жінки! Не варто терпіти біль і дискомфортні відчуття. В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» біля станції метро Героїв Праці Ви можете отримати консультацію грамотних гінекологів, а також виконати ефективне лікування. Плазмоліфтінг в Харкові проводить досвідчений гінеколог Лобач Ірина Анатоліївна.

Записатися на прийом на зручний для Вас час Ви можете по телефону: +38 (073) 036-60-56. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам