<
Почему немеют руки?Статті 

Чому німіють руки?

Німіють руки / ноги. З подібною проблемою стикається досить багато людей, але не всі приділяють їй належну увагу. Як правило, оніміння кінцівок може відбуватися через тимчасове порушення кровообігу, в результаті чого стискаються судини і нервові закінчення. Простими словами це звучить, як відсидів ногу або перетиснув руку. Якщо причина дійсно в цьому, то досить почати рухатися або змінити положення, і чутливість відновиться, іноді може виникнути відчуття поколювання/печіння.

Але! Не завжди причина оніміння кінцівок пов’язана з цим. Існує безліч станів, які впливають на нерви і кровообіг, а також можуть бути першопричиною оніміння кінцівки. Саме на них і хочемо сьогодні звернути Вашу увагу.

Німіють руки. Чому так відбувається? Основні причини

  • незручна поза під час сну;
  • шийний остеохондроз – порушення в шийному відділі хребта стають причиною обмеження і можуть привести оніміння рук, а також спровокувати головні болі і проблеми з координацією;
  • тунельний синдром (синдром зап’ястного каналу) – присутній, як правило, у осіб, які займаються монотонною роботою руками. Це можуть бути, наприклад, музиканти, швачки, програмісти та ін У даній ситуації людина досить тривалий період часу знаходиться в одному положенні, а також повторює багато однакових рухів пальцями. Це, в свою чергу, стає причиною набряку сухожиль, які проходять через вузький канал і здавлюють нерв. Німіють, як правило, великий, вказівний і середній палець;
  • синдром ліктьового суглоба (ліктьова нейропатія) – подібний стан також виникає на тлі монотонної роботи. Оніміння і відчуття поколювання присутній в безіменному пальці і мізинці, а також виникає біль в області ліктя;
  • дефіцит вітаміну В12 – спостерігається в основному у вегетаріанців, літніх людей, а також у пацієнтів з цукровим діабетом;

Крім того, оніміння рук (окремих пальців) є одним з важливих симптомів таких проблем, як інсульт, розсіяний склероз, мігрені, цукровий діабет 2 типу та ін.

У тому випадку, якщо у Вас регулярно німіють руки або ноги необхідно в обов’язковому порядку звернутися за медичною допомогою – консультацією невролога. Тільки лікар може вірним чином визначити причину даного стану і підібрати необхідне лікування. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я!

Лікування оніміння рук (Харків). Консультація невролога

Лікування оніміння рук в медичному центрі ЦМЕІ (Салтівка) – це комплексний захід, який підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Для постановки вірного діагнозу фахівець проводить зовнішній огляд і опитування, в ході якого з’ясовує картину захворювання, характер болю, їх періодичність.

Додатково може бути призначена необхідна лабораторна та інструментальна діагностика. При необхідності може бути рекомендована консультація інших вузьких фахівців. Подібний стан знайоме Вам? Не займайтеся самолікуванням, а зверніться за спеціалізованою медичною допомогою.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам