Консультация гастроэнтеролога в ЦМЭИ. Мы позаботимся о том, чтобы Вы провели без волнений о своем здоровье!Новини 

Консультація гастроентеролога в ЦМЕІ. Ми подбаємо про те, щоб Ви провели без хвилювань про своє здоров’я!

Восени часто спостерігається загострення гастриту. Саме в цей період в організмі відбувається перебудова на «зимовий» режим, пов’язаний зі змінами в природі. Фахівці стверджують, що в міжсезоння знижується активність шлунково-кишкового тракту, змінюється кислотність шлункового соку.

Також в сиру пору року активізується бактерія Helicobacter pylori, яка часто є основною причиною гастриту, і знижуються захисні сили організму людини. Крім того, часто в ці періоди в раціоні не вистачає вітамінів В і С, які необхідні для природного поновлення слизової оболонки шлунка.

Запрошуємо Вас на консультацію до лікаря-гастроентеролога в лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ. Досвідчений фахівець підбере лікування по Вашому конкретному випадку, при необхідності призначить необхідну діагностику (УЗД, фіброгастроскопію, відеофіброгастроскопію, лабораторні дослідження та ін.), Дієту і розповість про те, як мінімізувати ризик виникнення загострень надалі. В нашу клініку Ви можете записатися на прийом за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Ми знаходимося за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Г.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам