Обострение кардиологических заболеваний. Приглашаем на прием к кардиологу!Новини 

Загострення кардіологічних захворювань. Запрошуємо на прийом до кардіолога!

Шановні пацієнти! Нагадуємо Вам, що весна – це період загострення різних захворювань, кардіологічних в тому числі. У зв’язку з цим запрошуємо Вас на консультацію кардіолога і обстеження в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ».

У тому випадку, якщо Ви помічаєте у себе больові відчуття в області серця, задишку, підвищений артеріальний тиск, прискорене серцебиття і інші симптоми, необхідно відправиться на прийом до кардіолога. Крім того, в деяких випадках захворювання може розвиватися непомітно для пацієнта і діагностуватися кардіологом тільки під час обстеження. У зв’язку з цим необхідно здійснювати профілактичні візити до фахівця хоча б один раз на рік, особливо це стосується тих, хто перетнув вікову позначку 40.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» прийом ведуть грамотні і досвідчені кардіологи Бортна Тетяна Миколаївна і Горбик Сергій Анатолійович зі стажем роботи понад 25 років. Під час прийому наші фахівці уважно вислухають Ваші скарги, вивчать історію хвороби, а також проведуть початкове обстеження (вимірювання артеріального тиску, пульсу, ваги).

Крім того, для постановки вірного діагнозу кардіолог може призначити і додаткові обстеження: ЕКГ, УЗД серця, ехокардіографія, лабораторні дослідження (загальний і біохімічний аналіз крові) і ін. Нагадуємо, що дані дослідження Ви також можете зробити в стінах нашого медичного центру.

Не займайтеся самолікуванням! Довірте турботу про своє здоров’я професіоналам! Консультація і запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment