Проведение кольпоскопии в Харькове: качественно и по доступной ценеНовини 

Проведення кольпоскопії в Харкові: якісно і за доступною ціною

В даний час фахівці стверджують, що кольпоскопія є одним з найбільш інформативних методів діагностики патології шийки матки та піхви. В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» дану процедуру виконують досвідчені і грамотні фахівці. Тому Ви можете бути впевнені в тому, що не тільки діагностика буде проведена швидко, якісно і безболісно, ​​а й в тому, що будуть грамотно розшифровані результати і призначено адекватне лікування.

Подібне дослідження спрямоване на виявлення навіть самиx незначітельниx змін тканин, таких як мікрокрововиливи, ерозії і т.д. Крім того, така процедура дозволяє стежити за динамікою розвитку захворювання, а також за ефективністю призначеного лікування. Також під час кольпоскопії, при необхідності, лікар має можливість виконати біопсію – забір невеликої кількості аномальних клітин для лабораторних досліджень.

Телефони для запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Раді бачити Вас в стінах нашої клініки за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г.

Вам будет также интересно

Leave a Comment