Вы столкнулись с дерматологическими проблемами? Приглашаем Вас на прием к дерматокосметологу. Мы поможем Вам вернуть здоровье и красоту Вашей кожи!Новини 

Ви зіткнулися з дерматологічними проблемами? Запрошуємо Вас на прийом до дерматокосметолога. Ми допоможемо Вам повернути здоров’я і красу Вашої шкіри!

Шановні пацієнти! Хочемо Вам повідомити, що в лікувально-діагностичної центрі «ЦМЕІ» на Академіка Павлова веде прийом дерматокосметолог. Наш фахівець допоможе Вам впоратися з такими проблемами, як вугрі, пігментні плями, зморшки, судинні сітки, бородавки, кондиломи та ін.

Ні для кого не секрет, що стресові ситуації, неправильне харчування, спосіб життя, шкідливі звички погіршують стан нашої шкіри. Однак сьогодні цього можливо не допустити або виправити. Для цього в нашій клініці проводяться такі процедури, як мезотерапія, тредліфтінг, плазмоліфтінг, біоревіталізація, різні види пілінгів і чисток обличчя, кріотерапія і ін.

Звертаємо Вашу увагу на те, що застосування косметологічних процедур здатне помітно зменшити вираженість, а часом і повністю позбавити нас від дефектів шкіри. У зв’язку з цим і запрошуємо Вас на прийом до дерматокосметолога. Записатися на прийом можна за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56.

Вам будет также интересно

Leave a Comment