Специалисты лечебно-диагностического центра «ЦМЭИ» на страже женского здоровья!Новини 

Фахівці лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ» на варті жіночого здоров’я!

Безперечно, красиві жіночі груди – це символ жіночності і ніжності. Однак необхідно пам’ятати про те, що красиві жіночі груди обов’язково повинні бути здоровимию. Тому нагадуємо Вам про те, що для підтримки жіночого здоров’я необхідно регулярно приходити на прийом до гінеколога і мамолога.

Фахівці лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ» проведуть комплексне обстеження, яке включає в себе пальпацію, виконання УЗД, а також здачу відповідних аналізів. У разі виявлення будь-якої патології доктор індивідуально для Вас підбере ефективну схему лікування. Крім того, після прийому мамолог обов’язково дасть Вам рекомендації щодо правильного проведення самообстеження грудей і поради, завдяки яким Ви зможете зберегти здоров’я, пружність і красу своїх грудей.

Ми чекаємо Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г. Отримати консультацію і записатися на прийом можна заповнивши відповідну форму на сайті або за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56. Ми дбаємо про своїх пацієнтів, тому пропонуємо Вам тільки найкраще!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам