<
Когда и зачем стоит обратиться к гастроэнтерологу ЦМЭИСтатті 

Коли і навіщо варто звернутися до гастроентеролога?

На сьогоднішній день, згідно зі статистичними даними, чи не кожен п’ятий житель нашої країни стикається з різними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Неправильне і незбалансоване харчування, часті стреси, несприятлива екологічна обстановка, прихильність до згубних звичок, стають причиною розвитку захворювань органів травлення. Однак, вихід є!

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ є абсолютно все для грамотної діагностики та призначення адекватного лікування:

 • консультація фахівців (гастроентеролог, дієтолог);
 • проведення фіброгастроскопії;
 • УЗ-дослідження внутрішніх органів;
 • виконання Ph-тест для контролю кислотності шлункового соку;
 • проведення лабораторної діагностики.

Нагадуємо симптоми при яких варто звернутися до гастроентеролога:

 • біль в епігастральній ділянці;
 • відрижка і печія;
 • нудота і блювота;
 • здуття живота;
 • порушення стільця;
 • надмірна вага і т. д.

При появі таких симптомів потрібно негайна медична допомога. Не забувайте, що чим раніше ви пройдете обстеження і лікування, тим більше шансів уникнути важких наслідків.

Діагностика та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту в Харкові

За допомогою фіброгастроскопії вдається ретельно досліджувати органи шлунково-кишкового тракту: стравохід, дванадцятипалу кишку і шлунок. Крім цього, під час даного дослідження можна взяти матеріал на біопсію, що дає можливість швидко і вірно поставити або уточнити діагноз, а також призначити відповідне лікування. У нашій клініці дана процедура здійснюється на сучасному ендоскопічному обладнанні, яке виготовлено з гнучкої оптоволоконної трубки.

До того ж в нашому медичному центрі можна пройти Ph-тест для контролю кислотності шлункового соку, який дозволить оцінити ефективність призначеного лікування. У деяких випадках, в залежності від того, яке саме захворювання діагностується, може знадобитися аналіз калу, аналіз крові, аналіз сечі, аналіз на дисбактеріоз. Дані дослідження також можна виконати в лабораторії нашої клініки.

Наші гастроентерологи здійснюють ефективне лікування таких захворювань травного тракту, як гастрит, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гастродуоденіт, дискінезія жовчних шляхів, панкреатит, холецистит і т. д. Не забувайте, що несвоєчасно розпочате лікування, як правило, завершується ускладнень і хронізації процесу, що в свою чергу призводить до додаткових фінансових вкладень та погіршення якості життя.

Не нехтуйте наявними скаргами, не чекайте поки все пройде само собою, і не шукайте причини для того, щоб до кращих часів відкласти свій візит до гастроентеролога. У нас в клініці є всі можливості для діагностики та лікування. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам