Консультация маммолога в Харькове. Не занимайтесь самолечение, а обратитесь к специалисту!Новини 

Консультація мамолога в Харкові. Не займайтеся самолікуванням, а зверніться до фахівця!

Шановні жінки! Ви помітили, що шкіра грудей почервоніла або почала лущитися, є виділення з соска та ін.? Це важливі приводи для звернення до лікаря-мамолога.

Нагадуємо Вам про те, що для підтримки жіночого здоров’я необхідно регулярно приходити на прийом до гінеколога і мамолога. Крім того, в обов’язковому порядку рекомендується проведення УЗД молочних залоз і мамографія. В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» на Академіка Павлова веде прийом грамотний мамолог з багаторічним досвідом роботи.

Наш фахівець проведе комплексне обстеження, яке включає в себе пальпацію, виконання необхідних діагностичних процедур, а також здачу відповідних аналізів. У разі виявлення будь-якої патології доктор індивідуально для Вас підбере ефективну схему лікування.

Пам’ятайте, що займаючись самолікуванням, Ви можете запустити проблему, яку на початковому етапі досить просто і легко можна усунути. Тому краще звернутися до лікаря, який проведе обстеження і підбере адекватну терапію. Чекаємо Вас за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації і записи: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам