Обследование детей в «ЦМЭИ»: консультация педиатра, УЗИ, лабораторная диагностикаНовини 

Обстеження дітей в «ЦМЕІ»: консультація педіатра, УЗД, лабораторна діагностика

Шановні батьки! Пропонуємо Вам в дні  літніх канікул, що залишилися подбати про здоров’я своїх дітей! В лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ на Академіка Павлова до Ваших послуг грамотна консультація досвідченого педіатра та інших вузьких фахівців, а також кабінет ультразвукової діагностики і різні лабораторные исследования.

Важливо відзначити, що в нашому центрі здійснюється ультразвукове обстеження новонароджених дітей (від 0 років до року), дітей дошкільного та шкільного віку, а також підлітків. Подібні дослідження виконуються на УЗД апараті експерт класу фірми Medison, який є далеко не в кожній клініці Харкова. Це дозволить переконатися в тому, що здоров’ю Вашої дитини нічого не загрожує.

Крім того, в лабораторії «ЦМЕІ» можна здати всі необхідні аналізи (загальноклінічні аналізи, імунологічне обстеження і т.д.) Також хочемо нагадати жителям Харкова, що здати аналізи можна і вдома, скориставшись такою послугою, як виклик медсестри.

Потурбуйтеся про здоров’я своєї дитини і приведіть його на профілактичне обстеження, що дозволить Вам бути впевненим в тому, що у Вас росте здоровий малюк. Ми знаходимося за адресою вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації і записи: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам